Adriana Drozdowicz
Adriana Drozdowicz

Adriana od małego miała "parcie na estradę" :) Zaczynała od edukacji muzycznej i występów okolicznościowych. Lata licealne spędziła uczęszczając do prestiżowej szkoły tańca Caro Dance w Siedlcach.
W 2009 roku w Warszawie na zajęciach Piotra Romanowa poznała salsę i od tej pory wiedziała, że to będzie jej największa pasja. Chcąc tańczyć więcej i więcej, trafiała na kolejne zajęcia salsowe. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Zaczęły się liczne warsztaty i kongresy Polsce, takie jak Warsaw Salsa Festival, Crystal Salsa Festival, Salsa Spring Break.  

Dzięki wybitnym nauczycielom – Kasi Augustyn i Oskarowi Augustynowi – odnalazła swój kierunek – SALSĘ NEW YORK STYLE (on2). Bardzo szybko doceniono umiejętności Ady, przyjmując ją do formacji choreograficznej SHOW TEAM. Spragniona pracy nad ciałem i wskazówek dotyczących  techniki, dostała się do formacji tanecznej Klaudi Oleksak i Łukasza Słaniewskiego, gdzie u boku najlepszych salseros zdobywa wiedzę z różnych stylów tańca. Swoją pasję do mambo on2 i charakterystycznej w tym stylu pracy „z centrum”  pogłębia obecnie na zajęciach Ani Chagowskiej, która jest dla niej ciągłą inspiracją. Wiele także czerpie ze stylu takich gwiazd światowej sławy jak Tania Cannarsa, Amneris Martines i Klaudia Clau Oleksak.

Jako tancerka wystąpiła w wielu pokazach na polskich i zagranicznych festiwal takich jak: Warsaw Salsa Festival, Salsa Sping Break, Riga Salsa Festival, Berlin Salsa Congress.Zdobyte doświadczenie taneczne przekazuje podczas zajęć, które sama prowadzi od 2012 roku.
Najważniejsza dla Ady jest samorealizacja, dlatego wciąż inwestuje w siebie. Regularnie uczęszcza na zajęcia w Warszawie oraz nie zmarnuje żadnej szansy uczestnictwa w warsztatach w Polsce i zagranicą. Nauka daje jej stałą energię i rozwój. Czerpie niesamowitą satysfakcję z tego, co robi.

W 2014 roku do salsy dołączyła bachata, która odgrywa coraz większą rolę w jej tanecznym życiu.

W tym pozornie małym ciele mieści się ogrom pasji do tańca i życia! :)


Wideo z Adriana:
Kursy, które prowadzi Adriana:
Zobacz ostatnie newsy dla Adriana:
Salsa w parach z Adą i Markiem 14.03

Salsa w parach z Adą i Markiem 14.03

Nie chcesz więcej podpierać ścian? Chcesz poznać fajnych ludzi, nauczyć się salsy w wesołej, wyluzowanej atmosferze? Idealnie trafiłeś! Zapraszamy na kurs salsy w parach zupełnie od podstaw z Adą i Markiem od wtorku 14.03 o 20:10. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Ladies Styling z Adą od 21.02

Ladies Styling z Adą od 21.02

Chcesz błyszczeć na parkiecie? Stwórz swój unikalny styl na zajęciach LADIES STYLINGU z Adrianą Drozdowicz. Zaczynamy już od wtorku 21.02 o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11. Zajęcia OPEN LEVEL- zapraszamy Panie zarówno początkujące jak i bardziej zaawansowane.
Więcej
Salsa z Adą i Majem na Miedzianej P2

Salsa z Adą i Majem na Miedzianej P2

Salseros! Zapraszamy kontynuowania nauki salsy w parach na poziomie P2 we wtorki o 19:05 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11!
Kurs prowadzą świetni tancerze, pasjonaci salsy i ważne osobowości warszawskiej sceny salsowej Ada Drozdowicz i Jacek Maj :)
Więcej
Bachata Sensual z Adą i Dawidem P2

Bachata Sensual z Adą i Dawidem P2

Kontynuujemy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich: Bachata - to taniec i muzyka prosto z Dominikany! W jej wyjątkowy świat zabiorą Was prawdziwi pasjonaci- Adriana Drozdowicz i Dawid Gnatowski. Zajęcia w środy o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji: Miedziana 11.
Więcej
Bachata Sensual S-open z Adą i Dawidem

Bachata Sensual S-open z Adą i Dawidem

Zwykle na kursach uczy się kroków i figurek, nie zwracając uwagi na to, jak odnaleźć się na imprezie tanecznej. Dlatego stworzyliśmy ten kurs! :) Oprócz gotowych rozwiązań do wykorzystania na każdej imprezie, dowiesz się co robić, aby Twój partner/partnerka chciał/a więcej! Zajęcia S-open we wtorki o 21:15 prowadzą praktycy z wieloletnim imprezowym stażem – Ada Drozdowicz i Dawid Gnatowski! Lokalizacja: Miedziana 11


Więcej
Bachata Solo z Adą poziom P1 od 14.03

Bachata Solo z Adą poziom P1 od 14.03

Zajęcia specjalne dla Pań…gracja w ruchu, umiejętność korzystania ze swojego ciała w tańcu, poczucie pewności na parkiecie! Zajęcia przede wszystkim dla początkujących, ale tańczące Panie także nie będą się nudzić :) Ada Drozdowicz zaprasza na kurs już od wtorku 14.03 o 18:00 do naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11 ! :)
Więcej
Salsa w parach - kontynuacja nauki na wszystkich poziomach zaawansowania

Salsa w parach - kontynuacja nauki na wszystkich poziomach zaawansowania

Kontynuuj naukę w Salsa Libre! Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania. Polecamy szczególnie dużą ilość kursów na wyższym poziomie!
> Więcej

Więcej
Adriana Drozdowicz - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...