Aneta Socowa
Aneta Socowa

Tancerka z 23 letnim doświadczeniem, choreograf i dyplomowany instruktor tańca.

Przez 13 lat uczęszczała na zajęcia teatru tańca w Bielsku-Białej, gdzie zgłębiała wiedzę na temat gry aktorskiej oraz stylów tanecznych takich jak: klasyka, taniec współczesny, taniec jazzowy i street dance.

Wielokrotnie podróżowała po Europie w ramach Międzynarodowych Festiwali Tańców Wszelakich i Regionalnych. To właśnie te festiwale umożliwiły jej poznanie innych kultur, a przede wszystkim egzotycznych form tańca, tj. afro, samba, salsa, hula oraz regionalne tańce z okolic Włoch, Portugalii i Hiszpanii.

Prowadziła przez okres 3 lat zajęcia z salsy solo oraz samby brazylijskiej w Mons (Belgia).

Jej specjalnością są improwizacje i łączenie różnych stylów tanecznych. Aneta szkoliła się u wielu polskich i zagranicznych choreografów i instruktorów tańca, m.in. Stephan Reynolds, Elwira Piorun, Julita Wojewódzka, Tomasz Fabiański, Pawł Michno, Anna Chrobak, Monika Bral, Chris De La Pena, Jessica Marlena Decker, Jailson De Oliveira, Luis Vazquez i Melissa Fernandez, Hamidime Thiam, Frank Santos, Julie Camous, Adil Jaouhar, Osbanis Tejeda,Tamambo, Korke i Judith, Xandy Liberato.

Jej codziennością są projekty telewizyjne i teatralne, pokazy tańca w czasie festiwali, nie tylko tanecznych oraz prowadzenie zajęć oraz szkoleń zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Mimo ogromnego doświadczenia stale pracuje nad zwiększaniem możliwości własnego ciała i umysłu - praktykuje jogę i pilates, zgłębia też tajniki fizjoterapii. Taniec to jej największa pasja, a umiejętności terapeutyczne doskonale sprawdzają się na salach treningowych.

Ogromną wagę przywiązuje do muzykalności i rytmu. Ceni sobie również poczucie humoru dlatego w czasie spotkań z kursantami na pewno go nie zabraknie :)

Za cel zawodowy stawia sobie nieustające poszerzanie wiedzy z zakresu metod fizjoterapii oraz technik pracy nad ciałem pod kątem nauki ruchu, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najwyższy poziom zajęć oraz bezpieczeństwo.

Od Anety o tańcu:
“W tańcu, każda komóra ciała zaczyna oddychać głębiej. Uwielbiam to uczucie niczym nie skrępowanej radości i wolności niesionej przez muzykę oraz ruch, które stają się jednością. Starm się pokazać moim uczniom, że z poczuciem humoru lekko pokonuje się limity w naszym ciele, a piękno tańca wypływa z naszego wnętrza!”.
Wideo z Aneta:
Kursy, które prowadzi Aneta:
Zobacz ostatnie newsy dla Aneta:
Salsa for ladies z Anetą 30.03

Salsa for ladies z Anetą 30.03

Zapraszamy na kurs salsy for ladies zupełnie od podstaw ze zjawiskową tancerką i instruktorską Anetą Socową! Świetne merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru :) Świetny taniec i relaks jednocześnie! Zapraszamy od piątku 30.03 o 18:00 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Bachata Solo od podstaw z Anetą 21.02

Bachata Solo od podstaw z Anetą 21.02

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Zapraszamy na kurs zmysłowej bachaty solo zupełnie od podstaw w najbardziej kobiecym wydaniu! Zajęcia od 21.02 o 21:15 poprowadzi zjawiskowa Aneta Socowa. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59
Więcej
Salsa od podstaw Aneta & Tomek 26.02

Salsa od podstaw Aneta & Tomek 26.02

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Interesują Cię szybkie efekty? Zapraszamy na kurs salsy od podstaw, który już od poniedziałku 26.02 od 19:05-21:10 poprowadzą wspaniali instruktorzy Aneta Socowa i Tomek Kulesza. Zajęcia odbywają się w naszej żoliborskiej lokalizacji Przasnyska 6b.
Więcej
Salsa od podstaw Duda & Aneta 3-4.03

Salsa od podstaw Duda & Aneta 3-4.03

Chcesz opanować podstawy salsy? Interesują Cię szybkie efekty? Już 3-4.03 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course salsy zupełnie od podstaw! Zajęcia w stylu Ny Style on2 poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Aneta SocowaMaciek Duda. Warsztaty odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59
Więcej
BIG BANG! Nowy rok, NOWA LOKALIZACJA, nowe kursy i warsztaty

BIG BANG! Nowy rok, NOWA LOKALIZACJA, nowe kursy i warsztaty

Amigos! Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego i wszystkiego tanecznego w Nowym Roku!
A my librowo zaczynamy Nowy Rok NOWĄ LOKALIZACJĄ na Żelaznej 59 :)
Nowe kursy dla początkujących (P1) i wyjadających ;) weekendowe warsztaty dla już tańczących oraz crash coursy od podstaw w styczniu i w lutym!
Zobaczcie co mamy dla Was nowego :)
Więcej
Salsa for Ladies z Anetą od podstaw 26.02

Salsa for Ladies z Anetą od podstaw 26.02

Zapraszamy na kurs salsy for ladies zupełnie od podstaw ze zjawiskową tancerką i instruktorską Anetą Socową! Świetne merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru :) Świetny taniec i relaks jednocześnie! Zapraszamy od poniedziałku 26.02 o 21:15 do naszej żoliborskiej lokalizacji Przasnyska 6b - Żoliborz.
Więcej
Aneta Socowa - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...