Daga Jasińska
Daga Jasińska

Dagmara jest charyzmatyczną, energiczną, uśmiechniętą i pełną optymizmu osobą. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła liczne kursy m.in. Instruktora Fitness, Instruktora Kinezygerontoprofilaktyki, Instruktora Narciarstwa, czy Trenera Personalnego jednak to TANIEC jej największą pasją! W tańcu potrafi wyrażać siebie, interpretuje muzykę w taki sposób, że nie sposób oderwać od niej oczu!

Taniec już od najmłodszych lat odgrywał ważną rolę w życiu Dagi. Rodzice, widząc fascynację córki tańcem, zapisali ją w wieku pięciu lat na zajęcia z tańca towarzyskiego.

Po sześciu latach nauki i wyjazdów na turnieje, brak partnera zmusił ją do zmiany kierunku – wtedy Daga zaczęła tańczyć taniec nowoczesny. Wybierając Liceum Ogólnokształcące, Dagmara kierowała się przede wszystkim możliwością rozwoju w tańcu. Znalazła szkołę o specjalnym profilu tanecznym, w której rozpoczęła swoją historię m.in. ze stepem czy musicalem. Razem z grupą przygotowywali wiele występów na teatralnych deskach, zdobywając doświadczenie, umiejętności taneczne i jednocześnie sprawdzając się na scenie.
Szukając formy tańca, w której czułaby się najlepiej, Daga spróbowała m.in. tańca brzucha. Jednak los nie kazał jej długo czekać. Szybko znalazła się na zajęciach salsy w warszawskiej szkole tańca Salsa Libre. Od tego momentu salsa jest wpisane w jej życie. Pochłonęła ją do reszty, jest jej ulubionym sposobem spędzania czasu i nie wyobraża sobie życia bez kubańskich rytmów.

Pierwsze kroki od razu stawiała na poziomie średniozaawansowanym i bardzo szybko przeszła na poziom zaawansowany, kontynuując doskonalenie swoich umiejętności. Daga bardzo szybko zakochała się także w bachacie i kizombie. W celu pogłębiania swojej wiedzy na temat tańca uczestniczy w licznych warsztatach korzystając z wiedzy światowej sławy instruktorów.

Wieloletnie doświadczenie i znajomość wielu technik tańca sprawia, że Daga jest bardzo wszechstronną tancerką . Na imprezach potrafi zatańczyć wszystko i niczego się nie boi. Taniec daje jej niewiarygodną ilość energii i sprawia ogromną radość. Z przyjemnością będzie dzielić się tym wszystkim z każdym kto przyjdzie do niej na zajęcia.
Kursy, które prowadzi Daga:
Zobacz ostatnie newsy dla Daga:
Salsa w parach od podstaw na Przasnyskiej 08.03

Salsa w parach od podstaw na Przasnyskiej 08.03

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Szukasz zajęć, które sprawią, że będziesz się czuć swobodnie na parkiecie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kurs salsy parach od podstaw- zajęcia już od środy 08.03 o 21:15 prowadzą utalentowani instruktorzy Michał Bedyński i Daga JasińskaKurs odbywa się w naszej żoliborskiej lokalizacji: Przasnyska 6b
Więcej
Daga Jasińska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...