Junior Sousa
Junior Sousa

Pochodzi z Brazylii i zajmuje się tańcem od ponad 10 lat. Jego głównym obszarem tanecznych zainteresowań zawsze były rytmy latynoskie -salsa, bachata, zouk oraz rytmy typowo brazylijskie takie jak samba, forró etc. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć takich jak wicemistrzostwo w Brazil Latin Open 2015 czy 3 miejsce jako solista podczas Bachata Open International w Hiszpanii. Ostatnie z nich to 2 miejsce w narodowym konkursie bachaty Masters of Essence w Madrycie wraz ze swoją partnerką Agnieszką Pawińską. W Salsa Libre uczy salsy, bachaty, kizomby i brazylijskiego zouka.
Wideo z Junior:
Kursy, które prowadzi Junior:
Zobacz ostatnie newsy dla Junior:
Kizomba w pigułce w 1 weekend 8-9.04

Kizomba w pigułce w 1 weekend 8-9.04

Mamy to! Już 8-9.04 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course kizomby zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą wspaniali instruktorzy Agnieszka Pawińska i Junior Sousa. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacj Miedziana 11
Więcej
Kizomba P1 z Agnieszką i Juniorem od 24.03

Kizomba P1 z Agnieszką i Juniorem od 24.03

Mamy to! Nowy kurs kizomby zupełnie od podstaw! W niesamowity świat tego tańca wprowadzać Was będą niesamowici instruktorzy Agnieszka Pawińska i Junior Sousa. Zapraszamy na zajęcia od piątku 24.03 do naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Bachata od podstaw z Agnieszką i Juniorem 24.03

Bachata od podstaw z Agnieszką i Juniorem 24.03

Chcesz tańczyć a nie wiesz od czego zacząć? Zmysłowa bachata będzie doskonałym wyborem! Zapraszamy na kurs bachaty od podstaw z wyjątkowymi instruktorami Agnieszka Pawińska i Juniorem Sousa. Zajęcia już od piątku 24.03 o 18:00 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Junior Sousa - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...