Magda Szczotka
Magda Szczotka

Jedną z największych przygód życia rozpoczęła w 2011 roku, stawiając swoje pierwsze taneczne kroki pod czujnym okiem ekipy Salsa Libre ;). Niemal natychmiast pokochała Salsę Los Angeles Style ‘on 1’, Salsę Kubańską, Rueda de Casino, Rumbę Kubańską oraz Bachatę. Jednak to właśnie Salsa New York Style 'on2' oraz Cha Cha Cha całkowicie zawładnęły jej sercem.

W 2013 r. została zaproszona do formacji Salsa Libre, gdzie miała okazję uczyć się od najlepszych tancerzy i choreografów światowego formatu - Anny Chagowskiej oraz Piotra Kiszki. Wraz z grupą ‘Salsa Show’ wystąpiła wówczas w wielu pokazach m.in. podczas El Sol Salsa Festival czy Berlin Salsacongress.

Obecnie Magda jest jedną z bardziej charakterystycznych osobowości warszawskich parkietów latino. Swoje umiejętności nieustannie rozwija na licznych kongresach tańca w kraju i zagranicą. W ciągu ostatnich kilku lat wzięła udział w kilkudziesięciu festiwalach w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji, Austrii, Holandii, Szwecji, Chorwacji, Czechach, Węgrzech, Ukrainie, Rumunii, Litwie, Łotwie i UEA, gdzie miała okazję uczyć się od najlepszych z najlepszych m.in. Eddie’ego Torres’a, Shani Talmor, Franklin’a Diaz, Alien Ramirez, Juan’a Matos’a, Amneris Martinez, Adolfo Indacochea, Tania Cannarsa, Karel Flores, Marco Ferrigno, Mouaze Konate, Maykel’a Fonts, Terry’ego Tauliaut, Cecile Ovide, Osbanis Tejeda, Chiquito (and Dominican Power) and many more ☺

Szczególną uwagę zwraca na bodymovement, muzykalność i zabawę w tańcu. Styl Magdy można określić krótko w trzech słowach „lekkość”, „gracja” i „improwizacja”, oraz ośmiu literach „p” „a” „c” „h” „a” „n” „g” „a” ;)

Wideo z Magda:
Kursy, które prowadzi Magda:
Zobacz ostatnie newsy dla Magda:
Mambo on2 poziom S z Magdą i Majem 12.04

Mambo on2 poziom S z Magdą i Majem 12.04

Zapraszamy na wyjątkowy kurs dla prawdziwych miłośników stylu New York! Już od 12 kwietnia w każdą środę o 19:40 zajęcia z salsy w parach NY Style on2 na poziomie S1 poprowadzą utalentowani tancerze Magda Szczotka i Jacek Maj. Kurs odbywa się w naszej ursynowskiej lokalizacji Dom Sztuki - Ursynów
Więcej
Salsa w parach NY S-Open by Magda & Maju 26.02

Salsa w parach NY S-Open by Magda & Maju 26.02

Zapraszamy na nowy, wyjątkowy kurs dla prawdziwych miłośników stylu New York! Już od 26.02 w każdą niedzielę o 17:00 zajęcia z salsy w parach Ny Style on2 na poziomie s-open poprowadzą utalentowani instruktorzy Magda Szczotka i Jacek Maj. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Salsa on2 intensywnie z Magdą i Majem od 26.02

Salsa on2 intensywnie z Magdą i Majem od 26.02

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Interesują Cię szybkie efekty? Zapraszamy na intensywny dwugodzinny kurs salsy nowojorskiej od podstaw, który prowadzą Magda Szczotka i Jacek Maj. Zaczynamy już od niedzieli 26.02 o 18:10. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Salsa on2 od podstaw z Magdą i Majem od 1.06

Salsa on2 od podstaw z Magdą i Majem od 1.06

Chcesz nauczyć się nowojorskiej salsy i ruszyć na parkiet? Czas na realizację postanowień :) Zapraszamy na kurs salsy w parach od podstaw z Magdą Szczotką i Jackiem Majem już od czwartku 1.06 o 21:15. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Bachata w pigułce w 1 weekend 10-11.12

Bachata w pigułce w 1 weekend 10-11.12

Chcesz się nauczyć podstaw bachaty w 1 weekend i ruszyć na podbój parkietów? :)
Zapraszamy na zupełnie nowy weekedowy Crash Course zmysłowej Bachaty od podstaw z jednymi z najbardziej wyrazistych osobowości warszawskich latynoskich parkietów - Magdą Szczotką i Jackiem Majem.
Więcej
Salsa poziom P2 na Ursynowie 30.02 INTENSYWNA NAUKA! 4h. w tyg!

Salsa poziom P2 na Ursynowie 30.02 INTENSYWNA NAUKA! 4h. w tyg!

Zapraszamy do kontynuowania nauki salsy nowojorskiej na poziomie P2! Magda Szczotka i Jacek Maj zapraszają na zajęcia salsy w parach on2 już od poniedziałku 30.02 w godzinach 19:40 - 21:45 w lokalizacji Dom Sztuki - Ursynów! Zajęcia odbywają się 2x w tygodniu poniedziałki - środy po 2h.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...