Patrycja Wiśniewska
Patrycja Wiśniewska

Młoda, pełna pasji i zaangażowania w taniec, który wypełnia każdą cząstkę jej ciała. Romans z zoukiem zaczęła w 2012 roku. Jest początkującą instruktorką, która do tańca porwie każdego, kto choćby na nią spojrzy. Ucząc przekazuje swoją ideę zouk’a, jako sztuki emocji i zmysłowości. Mimo ognistego temperamentu, który pokazała tańcząc salsę i bachatę, swoją liryczną stronę odkryła w krokach jazzowych. Jednakże teraz śmiało mówi, że to zouk skradł jej serce.

Jak każda wielka miłość, ta również poczęła się od głębokiej niechęci. Patrycja z uporem nie chciała skorzystać z zaproszenia na kurs zouk’a, do momentu kiedy nie zobaczyła nagrania występu Pasty’ego i Josty na Amstrdam Salsa & Zouk Festival 2012. Zakochana bez pamięci zaczęła dążyć do ideału swoich mentorów. Z czasem do jej inspiracji dołączył duet Xandy i Evelyn, którzy wzruszają tańcem i niesamowitą interpretacją muzyki.

Patrycja przede wszystkim stawia na żywą emocję, rytm i wolność w wyrażaniu siebie. Technikę i taniec pod linijkę zepchnęła na drugi plan. Brak ukończonej szkoły tanecznej nie stał się przeszkodą, a wręcz motywacją by jako samouk ciężko ćwiczyć i trenować poznając swoje ukryte możliwości.

Styl Patrycji charakteryzuje się zmysłowością i lekkością. W tańcu liczy się z silną relacją z parterem, która przeobraża się w wir uniesień, pełen emocji i gry ciała. Wolna jak ptak oddaje w tańcu całą siebie, mając pełną świadomość swojego ciała. Na swój sukces Patrycja pracowała bardzo ciężko. Początek studiów dziennych potrafiła godzić z wycieńczającymi treningami i dorywczą pracą w weekendy. Jej wybory uwarunkowało pochodzenie z małej wsi podwarszawskiej, Jazgarzewszczyzny.

Pochłonięta pasją do tańca i przekonaniem o obowiązku wyższego wykształcenia, powtarzała maksymę, że „sen jest dla słabych”. Teraz, kiedy już może uczyć tego, co w jej istnieniu najpiękniejsze, pozwoliła sobie na zwolnienie tempa, by móc cieszyć się życiem jak normalna dziewczyna.

Zapytana o definicję zouk’a odpowiada z uśmiechem: Zouk to taniec dwóch dusz.Kursy, które prowadzi Patrycja:
Zobacz ostatnie newsy dla Patrycja:
Zouk od podstaw z Patrycją i Mariuszem od 22.03

Zouk od podstaw z Patrycją i Mariuszem od 22.03

Zapraszamy do rozpoczęcia nauki sensualnego i zmysłowego zouka. Jego świat pokażą Wam doświadczeni instruktorzy Patrycja Wiśniewska i Mariusz Lewandowski. Zapraszamy na zajęcia od środy 22.03 do naszej centralnej lokalizacji: Miedziana 11.
Więcej
Zouk z Patrycją i Mariuszem 22-23.04 poziom S

Zouk z Patrycją i Mariuszem 22-23.04 poziom S

Już 22-23.04 zapraszamy na intensywne weekendowe warsztaty Zouka! Czeka Was 6h intensywnej nauki pod okiem fantastycznych instruktorów- zajęcia na poziomie średniozaawansowanym  poprowadzą Patrycja Wiśniewska i Mariusz Lewandowski. Warsztaty odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Zouk na Ursynowie poziom P2 zajęcia 1,5h.!

Zouk na Ursynowie poziom P2 zajęcia 1,5h.!

Zapraszamy do kontynuowania nauki sensualnego i zmysłowego zouka na poziomie P2. Jego świat pokażą Wam doświadczeni instruktorzy Patrycja Wiśniewska i Mariusz Lewandowski. Zapraszamy na zajęcia w czwartki w godzinach 19:40- 21:20  do naszej ursynowskiej lokalizacji- Dom Sztuki - Ursynów
Więcej
Patrycja Wiśniewska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...