Patrycja Wiśniewska
Patrycja Wiśniewska

Młoda, pełna pasji i zaangażowania w taniec, który wypełnia każdą cząstkę jej ciała. Romans z zoukiem zaczęła w 2012 roku. Jest początkującą instruktorką, która do tańca porwie każdego, kto choćby na nią spojrzy. Ucząc przekazuje swoją ideę zouk’a, jako sztuki emocji i zmysłowości. Mimo ognistego temperamentu, który pokazała tańcząc salsę i bachatę, swoją liryczną stronę odkryła w krokach jazzowych. Jednakże teraz śmiało mówi, że to zouk skradł jej serce.

Jak każda wielka miłość, ta również poczęła się od głębokiej niechęci. Patrycja z uporem nie chciała skorzystać z zaproszenia na kurs zouk’a, do momentu kiedy nie zobaczyła nagrania występu Pasty’ego i Josty na Amstrdam Salsa & Zouk Festival 2012. Zakochana bez pamięci zaczęła dążyć do ideału swoich mentorów. Z czasem do jej inspiracji dołączył duet Xandy i Evelyn, którzy wzruszają tańcem i niesamowitą interpretacją muzyki.

Patrycja przede wszystkim stawia na żywą emocję, rytm i wolność w wyrażaniu siebie. Technikę i taniec pod linijkę zepchnęła na drugi plan. Brak ukończonej szkoły tanecznej nie stał się przeszkodą, a wręcz motywacją by jako samouk ciężko ćwiczyć i trenować poznając swoje ukryte możliwości.

Styl Patrycji charakteryzuje się zmysłowością i lekkością. W tańcu liczy się z silną relacją z parterem, która przeobraża się w wir uniesień, pełen emocji i gry ciała. Wolna jak ptak oddaje w tańcu całą siebie, mając pełną świadomość swojego ciała. Na swój sukces Patrycja pracowała bardzo ciężko. Początek studiów dziennych potrafiła godzić z wycieńczającymi treningami i dorywczą pracą w weekendy. Jej wybory uwarunkowało pochodzenie z małej wsi podwarszawskiej, Jazgarzewszczyzny.

Pochłonięta pasją do tańca i przekonaniem o obowiązku wyższego wykształcenia, powtarzała maksymę, że „sen jest dla słabych”. Teraz, kiedy już może uczyć tego, co w jej istnieniu najpiękniejsze, pozwoliła sobie na zwolnienie tempa, by móc cieszyć się życiem jak normalna dziewczyna.

Zapytana o definicję zouk’a odpowiada z uśmiechem: Zouk to taniec dwóch dusz.Kursy, które prowadzi Patrycja:
Zobacz ostatnie newsy dla Patrycja:
Czerwcuffka w SL 15-18.06.2017

Czerwcuffka w SL 15-18.06.2017

Zostajesz w Warszawie w dłuuugi weekend czerwcowy? Nie martw się :) Mamy dla Ciebie zajęcia:
  • salsa i zouk zupełnie od podstaw intensywnie (2h dziennie!)
  • zajęcia z salsy dla osób już tańczących
  • solowe zajęcia dla Pań!
4 dni tańca! Zaczynamy we czwartek 15.06 i tańczymy do niedzieli 18.06!
Warsztaty odbędą się w naszej centralnej lokalizacji na Miedzianej 11.
Więcej
Zouk Flow z Pati - warsztaty ladies styling 24-25.06

Zouk Flow z Pati - warsztaty ladies styling 24-25.06

Mamy dla Was długo oczekiwane, zoukowe warsztaty Ladies Styling z Patrycją Wiśniewską:
ZOUK FLOW - sobota 24-25.06. Drogie Panie - te 4 godziny wyjątkowej pracy z ciałem są tylko dla Was! Możecie skupić się na sobie, własnej swobodzie ruchu, stylu i pięknie.
Zapraszamy! 
Więcej
HoliDance - zouk od podstaw megaintensywnie od 26.06

HoliDance - zouk od podstaw megaintensywnie od 26.06

Chcesz nauczyć się tańczyć Zouka w tydzień??
Podejmij wyzwanie i zapisz się na megaintensywny kurs w ramach HoliDance: od poniedziałku do piątku 2h dziennie z Mariuszem Lewandowskim Patrycją Wiśniewską! Zaczynamy 26.06 na Miedzianej 11 i tańczymy od 20:10 do 22:15!
Więcej
Patrycja Wiśniewska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...