Wojtek Pazur
Wojtek Pazur

Wojtek Pazur mimo swojego młodego wieku zyskał dużą rozpoznawalność w międzynarodowym środowisku kizombowym dzięki swoim umiejętnościom. Zajął trzecie miejsce w "Kizomba Italia Cup 2015", a wideo które znajdziecie poniżej ma ponad milion odsłon na youtubie. Tańczy na nim z gwiazdą kizomby Sarą Lopez i sami przekonajcie się czego potrafił z nią dokonać w tańcu! :O
Jeśli też tak chcecie - zapraszamy na jego warsztaty, które poprowadzi ze zjawiskową tancerką Marysią Tomasiewicz :)

Wojtek ma 19 lat, pochodzi z Lublina i swoją przygodę z tańcem zaczął już w wieku lat 12 (!) od salsy i bachaty. Dwa lata później poznał zouka a także kizombę i od razu zakochał się w tym tańcu. Przez ostatnie 5 lat jeździł na warsztaty i festiwale, odkrywając również sembę i urban kiz.

Wielokrotnie miał okazję uczyć się od samych twórców stylu urban kiz takich jak Enah, Moun i Curtis, ważną rolę w jego ścieżce tanecznej odegrał też Albir Rojas i jego hasło „zawsze tańcz do muzyki” którym to Wojtek zawsze kieruje się podczas tańca. Możliwość szerokiej interpretacji muzyki daje możliwość wyrażenia siebie, poczucia wolności i to czyni ten taniec pięknym.

W 2015 roku wziął udział w ogólnowłoskim konkursie „Kizomba Italia Cup” w którym zajął trzecie miejsce.

Pod koniec 2016 roku zaczął współpracę z Marysia Tomasiewicz. Na swoim koncie mają warsztaty w kraju i za granicą, dotychczas mieli okazję odwiedzić m.in. Rygę, Kopenhagę, Wilno czy Poznań.
Wideo z Wojtek:
Kursy, które prowadzi Wojtek:
Zobacz ostatnie newsy dla Wojtek:
Warsztaty Urban Kiz - Marysia & Wojtek 3-4.06

Warsztaty Urban Kiz - Marysia & Wojtek 3-4.06

Warsztaty Urban Kiz z Marysią Tomasiewicz i Wojtkiem Pazurem w Salsa Libre 3-4. czerwca!
Zapraszamy na 6 godzin warsztatów, na których poznasz tajniki Urban Kiz, zwanego czasem Kizomba French Style.
Warsztaty przeznaczone są dla osób znających podstawy kizomby lub urban kiz (open level)
Zapraszamy!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...