Salsa w parach 8 / 8

Kurs Salsa w parach w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  środa o 20:10,środa o 21:15
Start:
01 Mar 2017
2017-03-01 20:10:00 CET

Salsa z Moniką i Arturem od podstaw 1.03

Chcesz opanować podstawy salsy nowojorskiej
w krótkim czasie? Teraz masz taką możliwość!
Zapraszamy na intensywny kurs salsy
w parach NY Style 'on2', który poprowadzą
zjawiskowi instruktorzy- Monika Janowska
Artur Ledóchowski. Zajęcia już
od środy 1.03 o 20:10 (2h!)  w naszej
centralnej lokalizacji Miedziana 11! :)

Monika Janowska - jest zjawiskową tancerką salsy i zouka brazylijskiego, ozdobą każdej salsowej imprezy. Jest też doświadczoną instruktorką szkół tańca Latin Fusion (Trójmiasto) i Salsa Libre oraz przemiłą osobą, której sposób bycia nie buduje zbędnego w salsie dystansu pomiędzy Wami a instruktorem.

Artur Ledóchowski - jest pasjonatem wszystkich stylów salsy od salsy nowojorskiej po kubańską, stale rozwija się i jest na bieżąco z najnowszymi trendami w salsie, która również z roku na rok zmienia się. Artur jest nie tylko całym sercem zaangażowany w salsę, ale również świetnym instruktorem, zwracającym uwagę na wszelkie techniczne aspekty tańca i umiejącym je w przystępny sposób przekazać.

Uwaga!  Żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) Znajdziesz ją na kursie!
Zapisy: zapisy@salsalibre.pl

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Monika jest zjawiskową tancerką salsy i bachaty, ozdobą każdej salsowej imprezy. Jest też doświadczoną instruktorką szkół tańca Dance Fusion i Salsa Libre oraz przemiłą osobą, której sposób bycia nie buduje zbędnego w salsie dystansu pomiędzy Wami a instruktorem.
Artur jest pasjonatem wszystkich stylów salsy od salsy nowojorskiej po kubańską, stale rozwija się i jest na bieżąco z najnowszymi trendami w salsie, która również z roku na rok zmienia się. Artur jest nie tylko całym sercem zaangażowany w salsę, ale również świetnym instruktorem, zwracającym uwagę na wszelkie techniczne aspekty tańca i umiejącym je w przystępny sposób przekazać.
Lokalizacja kursu
Miedziana 11

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...