Kizomba 8 / 8

Kurs Kizomba w Salsa Libre
Poziom P3
Terminy zajęć:  środa o 19:05
Start:
08 Feb 2017
2017-02-08 19:05:00 CET

Kizomba z Marashem i Anią poziom P3

Zapraszamy do kontynuacji kursu Kizomby na poziomie P3 z najlepszych specjalistów od tych tańców w Polsce: Markiem 'Marashem' Rewickim i Anią Rewicką! Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 19:05. Lokalizacja - Miedziana 11


Kizomba to udana zabawa!
Na zajęciach z Marashem i Anią poznacie wszystko co Wam niezbędne do super zabawy.
Zaczynając od podstaw, przez kombinacje przejść, kombinacji, idąc poprzez sensualną część w parze, a kończąc na zaskakujących trikach.

Ania i Marash słyną z:
  • konkretnego podejścia do nauki,
  • perfekcyjnej techniki,
  • indywidualności,
  • spontaniczności,
  • kreatywności. 
Nie boją się nowych wyzwań i cały czas starają się nadawać Kizombie i Sembie nowy wymiar nie zapominając o afrykańskich źródłach tych tańców.

Listę aktualnych kursów Ani i Marasha znajdziecie na ich profilach na stronie SL (pod opisem i filmami):
http://www.salsalibre.pl/instruktor/marash
http://www.salsalibre.pl/instruktor/aniarewicka

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Kizomba
Instruktorzy
Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał już w drugiej klasie szkoły podstawowej,gdzie dołączył do klubu Tańca Towarzyskiego "Akcent". Początkowe dwa lata w klubie pod okiem Róży Kucharczyk spędził na szlifowaniu techniki w dwóch stylach: latino - amerykańskich i standardowych. Po czym przeszedł pod skrzydła jednego z najlepszych trenerów i sędziów krajowych Waldemara Wielgosza. Po 7 latach postanowił dołączyć do Klubu Tańca "Syrena" Rafała Konopackiego. 
Od młodych lat muzyka i taniec w jej duszy gra! Ania rozpoczęła przygodę taneczną w mieście rodzinnym w Wielkopolsce, kiedy to uczestniczyła w dziecięcych występach. 
Jako nastolatka zaczęła rozwijać swoją drugą pasję oddając radość poprzez rysowanie oraz malowanie obrazów, gdzie w 2000 roku zorganizowała wernisaż prac w Wielkopolskim Domu Kultury, a w 2009 roku uczestniczyła w plenerze malarskim, zakończonym wernisażem prac w ramach TP Fundacja Dzieciom w Warszawie.
Lokalizacja kursu
Miedziana 11

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...