Salsa w parach 24 / 24

Kurs Salsa w parach w Salsa Libre
Poziom Zaawansowany
Terminy zajęć:  czwartek o 18:00,czwartek o 19:05
Start:
23 Feb 2017
2017-02-23 18:00:00 CET

Salsa w parach z Kasią i Quociem Z-open on2

Miłośnicy "on2" łączmy się! Zapraszamy Was na kurs salsy w parach Z-open on2. Zajęcia prowadzą wspaniali instruktorzy Kasia Marciniak i Quoc Nguyen. Kurs odbywa się w czwartki w godzinach od 18:00 do 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11. 

Mamy dla Was nie lada gratkę, 2 godziny partnerworków, footworków i innych smaczków, czyli wszystko to co fani mambo lubią najbardziej. W wir tańca wprowadzą Was Quoc (ekspert niestandardowych prowadzeń) i Kasia.


Serdecznie zapraszamy wszystkich, zarówno tych dla których tańczenie "on 2" nie ma tajemnic jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoje przejście na tę stronę mocy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie a instruktorzy zadbają abyście wyszli z zajęć roztańczeni i uśmiechnięci.

Pamiętaj, że aby zapisać się na kurs nie musisz mieć pary znajdziesz ją na zajęciach :)


Zobacz jak tańczą Kasia i Quoc:

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
Instruktorzy
Jego przygoda z salsą rozpoczęła się zupełnie przypadkowo za namową koleżanki, która potrzebowała partnera na zajęcia. Swoje pierwsze salsowe kroki stawiał w Salsa Libre pod kierownictwem Michała Bedyńskiego oraz Kasi Gąsior. Jak sam twierdzi od tamtej pory salsa stała się jego pasją. Idąc za ciosem, zaczął doskonalić swój warsztat taneczny.
Zawsze uśmiechnięta i radosna - taka jest Kasia gdy tańczy salsę i tą radością z tańca stara się zarazić każdego kto trafi na jej zajęcia :)  Przygodę z salsą rozpoczęła przypadkiem, lecz już od pierwszych zajęć ten taniec skradł jej serce. Salsa to dla niej nie tylko mieszanka figur i kroków ale także kontakt i interakcja z partnerem a przede wszystkim duża dawka świetnej zabawy której nigdy nie brakuje na jej zajęciach.
Lokalizacja kursu
Miedziana 11

Miedziana 11

Miedziana 11
Warszawa
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...