Salsa 0 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  poniedziałek o 18:00
Start:
23 Oct 2017
2017-10-23 18:00:00 CEST

Salsa od podstaw z Michałem i Pauliną 23.10

Pozytywni i doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, doświadczenie, efektywna, szybka nauka. Czego więcej trzeba? :) A wszystko to znajdziecie na zajęciach u Pauliny Suskiej i Michała Bedyńskiego! Zaczynamy kurs salsy od podstaw (P1) w poniedziałki o 18:00 już od 23.10 w naszej żoliborskiej lokalizacji na Przasnyskiej 6b.

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :)

Szybkie postępy, super atmosfera gwarantowane!

W tym składzie instruktorskim będziecie się zarówno świetnie bawić, poznacie salsę na najwyższym poziomie, poznacie podstawowe fakty związane z kulturą, z której się wywodzi i już wkrótce ruszycie na salsowe imprezy! Bo taki jest nasz cel :)

Zapisy:
zapisy@salsalibre.pl 

A jak wygląda salsa? Zobacz sam/a!Przasnyska 6b

Przasnyska 6b wejście C
Żoliborz
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Instruktor tańca, choreograf oraz DJ. Od dziecka kochał muzykę, grał na akordeonie, pianinie, gitarze.. mówili że ma "słuch absolutny". W 1997 roku zaczął tańczyć taniec towarzyski w klubie Stodoła, który potem porzucił dla Salsy.
Swoją wieloletnią przygodę z tańcem, Paulina rozpoczęła już jako mała dziewczynka w łódzkich zespołach estradowych, dzięki którym stawiała pierwsze kroki na deskach teatrów, m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi. Szkoliła się w technikach tańca współczesnego, jazzu, baletu klasycznego, kończąc na tańcu towarzyskim. Salsa i bachata zawróciły jej w głowie, podczas wymiany studenckiej w Portugalii. Od tamtej pory regularnie rozwija swoje umiejętności u najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych. 
Lokalizacja kursu
Przasnyska 6b

Przasnyska 6b

Przasnyska 6b wejście C
Żoliborz
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...