Nowy sezon 2017/18 w Salsa Libre

BIG BANG! Zaczynamy Nowy Sezon 2017/18 w Salsa Libre! Nowe kursy już dostępne w naszym grafiku - ruszamy od października!
Najszerszy wybór zajęć, najlepsza kadra instruktorska, w tym nowi instruktorzy, tętniąca życiem społeczność salsowa, bachatowa, kizombowa i zoukowa, świetne warunki nauki, 3 lokalizacje!

Dołącz do eventu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/144189459513693/

Tętniąca życiem społeczność – Poznaj nowych ludzi
Co roku trafiają do nas setki aktywnych osób (z których większość nigdy wcześniej nie tańczyła!) poszukującej ciekawego hobby i chcących nawiązać nowe przyjaźnie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i pasjach i... zostają na lata! Dla większości z nich tańce, którymi się zajmujemy, imprezy, które organizujemy i klimat im towarzyszący to strzał w dziesiątkę!
Łączymy ludzi w tańcu!

Już teraz zapisz się na kursy w nowym sezonie!
Rusza mnóstwo nowych kursów na wszelkich poziomach zaawansowania - możecie je znaleźć przeglądając:
 • naszą wyszukiwarkę i wybierając odpowiednią lokalizację, rodzaje kursów lub instruktorów, godziny, dni, poziom (kursy od podstaw to poziom P1) etc:
  http://www.salsalibre.pl/kursy
 • tygodniowy rozkład kursów dzień po dniu (nowe kursy startują od października):
  http://www.salsalibre.pl/rozklad
 • interesujące Was podstrony form tańca i zawarte w nich newsy i rodzaje kursów (górne menu Formy tańca)

Największa szkoła Salsy w Polsce i najszerszy wybór kursów!
Salsa Libre to największe centrum tańców tropikalnych w całej Polsce! Przychodząc do nas zawsze znajdziesz dla siebie interesujący kurs - o każdej godzinie odbywają się 3 równoległych zajęć o rozmaitej tematyce, spotkasz też u nas światowej sławy tancerzy salsy i pokrewnych stylów z całej Europy, z którymi często organizujemy regularne zajęcia i eventy warsztatowe.

Trzy świetne lokalizacje - Centrum, Żoliborz, Ursynów
Zajęcia prowadzimy w 3 lokalizacjach w Warszawie: Miedziana 11 - Centrum, Przasnyska 6b - Żoliborz, Dom Sztuki - Ursynów (Wiolonowa 14). W każdej z lokalizacji czekają na Was profesjonalne sale taneczne z parkietem, lustrami i wentylacją/klimatyzacją oraz niesamowity taneczny klimat! 

Najlepsza Kadra instruktorska

W naszych lokalizacjach codziennie odbywa się kilkanaście zajęć tanecznych (od początkujących do zaawawansowanych, specjalistycznych oraz treningów grup choreograficznych) prowadzonych przez najlepszy zespół instruktorski w całej Polsce składający się zarówno z najlepszych polskich tancerzy i zagranicznych gości!

Zróżnicowana intensywność zajęć
 • regularne zajęcia 1h w tygodniu
 • większa ilość zajęć intensywnych 2h w tygodniu (2h dziennie lub 2x w tygodniu po 1h)
 • CrashCoursy weekendowe od podstaw (ok 6h w jeden weekend)
 • oraz intensywne warsztaty weekendowe (tematyczne i specjalistyczne dla już tańczących Libreros!)

Imprezy salsowe, bachatowe i kizombowe – Poczuj Tropikalny klimat w stolicy!
Salsa Libre organizuje i współorganizuje cykliczne imprezy taneczne o najprzeróżniejszych kombinacjach parkietów tematycznych: New York Mambo, Casino, Kizomba, Bachata etc.
Imprezy organizowane są w centralnych lokalizacjach Warszawy - informacje znajdziecie na stronie głównej w dzialen newsów "Imprezy klubowe" (czerwone podkreślenie).
Zapraszamy na parkiet! Po to się uczymy :)

Sprawdź nowości!
Mamy dla Was poza dotychczasową szeroką ofertą zajęć z salsy liniowej on1 i on2, bachaty, kizomby i zouka również rozszerzoną ofertę salsy on2, bachaty i zouka dzięki dołączeniu do zespołu nowych instruktorów:
 • Julia Martowicz i  Maciek Duda - świetni instruktorzy nowojorskiej salsy i bachaty pochodzący z renomowanej trójmiejskiej szkoły The Salsa Kings Przemeka Wereszczyńskiego
 • Dawid Mrowiec - zwariowany instruktor bachaty ze znanej krakowskiej szkoły LofToDance 
 • Agnieszka Pawińska - świetna instruktorka salsy, bachaty i kizomby z wieloletnim doświadczeniem w Polsce i Hiszpanii
 • Beata Kotyra - jedna z największych osobowości salsy nowojorskiej na warszawskich parkietach
 • Aneta Socowa - świetna tancerka, instruktorka specjalizująca się w salsie, bachacie i technikach jazzowych oraz tańca współczesnego
 • Piotr Kuniewski - nowy instruktor brazylijskiego zouka w naszym teamie
 • po macierzyńskim urlopie wraca też do nas jedyna i niepowtarzalna Beata Rutkowska !!!
Coroczna podróż na Kubę - do źródeł salsy!
Dla tych, którzy chcą doświadczyć autentycznego klimatu salsy i poczuć jej źródła organizujemy coroczną wyprawę Kuba Libre salsa trip (16.02 - 1.03.2018). Dołącz do ekipy wyjazdowej i uczestnicz z nami w tym fantastycznym przeżyciu!
Więcej na: http://www.SalsaLibre.pl/KubaLibre

Zobacz czym jest Salsa Libre i dołącz do naszej społeczności!

Bachatowa energia i zoukowy feeling- bachazouk 7-8.10

Bachatowa energia i zoukowy feeling- bachazouk 7-8.10

Mix dwóch nie-NAJLEPSZYCH gwiazdek polskiej sceny tanecznej! Dominik Sambor "Sambi" bachatowy król parkietu oraz Patrycja Wiśniewska flow-zoukowa księżniczka w jednej parze! Zapraszamy już 7-8.10 na 6h wyjątkowych warsztatów weekendowych. Zajęcia odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Salsa od podstaw P1 z Pauliną i Michałem 10.10

Salsa od podstaw P1 z Pauliną i Michałem 10.10

Pozytywni i doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, doświadczenie, efektywna, szybka nauka. Czego więcej trzeba? :) A wszystko to znajdziecie na zajęciach, które poprowadzą Paulina Suska i Michał Bedyński. Zaczynamy kurs salsy od podstaw (P1) we wtorki o 21:15 już od 10.10 na Przasnyskiej 6b
Więcej
Salsa for ladies od podstaw z Julią 2.10

Salsa for ladies od podstaw z Julią 2.10

Zapraszamy na kurs Salsa for Ladies od podstaw, który poprowadzi zjawiskowa tancerka i instruktorka Julia Martowicz ! Świetne merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru :) Niesamowity taniec i relaks jednocześnie!
Zapraszamy od poniedziałku 2.10 o 18:00 w naszej  centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Salsa od podstaw Kasia & Maj 11.10

Salsa od podstaw Kasia & Maj 11.10

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę i ruszyć na parkiet? Czas na realizację postanowień :) Zapraszamy na kurs salsy w parach od podstaw, który już od środy 11.10 od 20:10 do 22:15 w naszej żoliborskiej lokalizacji Przasnyska 6b poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Kasia Marciniak i Jacek Maj.
Więcej
Bachata od podstaw z Adą i Michałem 11.10

Bachata od podstaw z Adą i Michałem 11.10

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Interesują Cię szybkie efekty? Zapraszamy na kurs bachaty od podstaw, który już od środy 11.10 o 18:00 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11 poprowadzą wspaniali instruktorzy Ada Drozdowicz i Michał Bedyński.
Więcej
Salsa poziom P3 z Beatą i Mayerem od 2.10

Salsa poziom P3 z Beatą i Mayerem od 2.10

Kontynuujemy zajęcia salsy na poziomie P3!  Zajęcia w stylu salsy New York Mambo 'on2' już od poniedziałku 2.10 w godzinach od 19:05-21:10 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11 poprowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele Beata Kotyra i Piotr Romanow.
Więcej
Bodymovement z Agnieszką Open Level od 5.10

Bodymovement z Agnieszką Open Level od 5.10

Serdecznie zapraszamy na ogólnorozwojowe zajęcia  które poprowadzi Agnieszka Pawińska ! Nie ważne czy jesteś salser@, bachater@, kizombeir@, zoukeir@ czy wszystko po trochu - te zajęcia są dla Ciebie! Już od czwartku 5.10 o 18:00 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Salsa od podstaw z Anetą i Arturem 16.10

Salsa od podstaw z Anetą i Arturem 16.10

Pozytywni i doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, doświadczenie, efektywna, szybka nauka. Czego więcej trzeba? :) A wszystko to znajdziecie na zajęciach, które poprowadzą Aneta Socowa i Artur Ledóchowski. Zaczynamy dwugodzinny, intensywny kurs salsy od podstaw (P1) już od poniedziałku 16.10 o 20:10 na Przasnyskiej 6b.
Więcej
Bachata od podstaw z Anetą i Arturem 16.10

Bachata od podstaw z Anetą i Arturem 16.10

Już 16.10 w Salsa Libre rusza kurs zmysłowej bachaty zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Aneta Socowa i Artur Ledóchowski. Zapraszamy na kurs od poniedziałku 16.10 o 19:05 do naszej żoliborskiej lokalizacji Przasnyska 6b.  Przyjdź na zajęcia i poznaj niesamowity klimat bachaty :)
Więcej
Zouk poziom P4 z Patrycją i Mariuszem 5.10

Zouk poziom P4 z Patrycją i Mariuszem 5.10

Już od czwartku 5.10 o 19:05 zapraszamy do kontynuowania nauki zouka na poziomie P4. Jego zmysłowy świat pokażą Wam zjawiskowi instruktorzy Patrycja Wiśniewska i Mariusz Lewandowski. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Bachata z Adą i Dawidem 4.10

Bachata z Adą i Dawidem 4.10

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Szukasz zajęć, które sprawią, że będziesz się czuć swobodnie na parkiecie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kurs bachaty zupełnie od podstaw poprowadzą od środy 4.10 o 20:10  Ada Drozdowicz  i Dawid Mrowiec. Zajęcia będą odbywać się w na naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Kizomba S z Anią i Marashem

Kizomba S z Anią i Marashem

Zapraszamy na kurs Kizomby z jednymi z najlepszych specjalistów od tych tańców w Polsce: Markiem 'Marashem' Rewickim i Anią Rewicką. Jeśli znasz podstawy i chcesz kontynuować naukę na wyższym poziomie, to doskonały kurs dla Ciebie :) Zajęcia na poziomie średnio zaawansowanym odbywają się w środy o 18:00 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11. 
Więcej
Bodymovement Open Level z Samborem

Bodymovement Open Level z Samborem

Zapraszamy na regularny kurs Bodymovement, który prowadzi Dominik Sambor. Zajęcia na poziomie open level- dla osób, które dopiero zaczynają pracować nad ruchem ciała w tańcu. Zajęcia odbywają się we wtorki o 21:15 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Salsa Z2 z Pauliną i Michałem 11.09

Salsa Z2 z Pauliną i Michałem 11.09

Zapraszamy wszystkie osoby tańczące salsę na poziomie zaawansowanym na kurs odbywający się w naszej żoliborskiej lokalizacji Przasnyska 6b. Zajęcia w poniedziałki o 21:15 prowadzą niesamowici instruktorzy Paulina Suska i Michał Bedyński.
Więcej
Bachata od podstaw z Dawidem 2.10

Bachata od podstaw z Dawidem 2.10

Zapraszamy do nauki zmysłowej Bachaty od podstaw. Intensywny dwugodzinny kurs już od poniedziałku 2.10 poprowadzi Dawid Mrowiec (instruktor krakowskiej szkoły LofToDance - słynnej w Polsce właśnie z nauki tego stylu!). Zajęcia odbywają się od 18:00 do 20:05 na Miedzianej 11. 
Więcej
Salsa średnio zaawansowana z Pauliną i Michałem 18.09

Salsa średnio zaawansowana z Pauliną i Michałem 18.09

Zapraszamy na wszechstronne zajęcia dla tańczących już salsę! Już od 18.09 zapraszamy na kurs średnio zaawansowany, który o 18:00 poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Paulina Suska i Michał Bedyński. Zapraszamy do naszej żoliborskiej lokalizacji Przasnyska 6b.
Więcej
Salsa średnio zaawansowana Kasia & Quoc 12.10

Salsa średnio zaawansowana Kasia & Quoc 12.10

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przygody na poziomie średnio zaawansowanym razem z Kasią i Quociem. Na kursie oprócz ciekawych figur i niestandardowych prowadzeń nie zabraknie pracy nad krokami solowymi i bodymovementem czyli jak się poruszać zwinnie i giętko na parkiecie i czasem przyszpanować ciekawą solóweczką :) Zaczynamy już w czwartek 12.10 tańczymy od 18:00 do 20:05 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Salsa od podstaw z Beatą i Bedynem 4.10

Salsa od podstaw z Beatą i Bedynem 4.10

Zapraszamy do rozpoczęcia nauki salsy z jedynymi z najbardziej doświadczonych instruktorów Salsa Libre: Beatą Rutkowską i Michałem Bedyńskim.
Ten kurs gwarantuje Wam szybkie postępy w nauce w świetnej atmosferze!
Zapraszamy w środy od 4.10 na intensywne 2h nauki o godzinie 19:05 do naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Salsa for Ladies od podstaw z Kasią 11.10

Salsa for Ladies od podstaw z Kasią 11.10

Salsa for ladies dla każdej z Was!
Kurs jest sprawdzoną metodą na: poprawę humoru, nudę, dobrą zabawę oraz zgrabną sylwetkę. Przyjdź i przekonaj się sama co znaczy girl power.
Zapraszamy na zajęcia od postaw (P1) z Kasią Marciniak w śrordy o 19:05 w naszej żoliborskiej lokalizacji - Przasnyska 6b od 11.10! 
Więcej
Salsa poziom S1 Monika & Quoc 3.10

Salsa poziom S1 Monika & Quoc 3.10

Zapraszamy do nauki salsy na poziomie S1! Intensywne dwugodzinne zajęcia dla osób średnio zaawansowanych już od wtorku 3.10 w godzinach 19:05-21:10(2h.) poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Monika Janowska i Quoc Nguyen. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Salsa od podstaw z Beatą i Quoc'iem 9.10

Salsa od podstaw z Beatą i Quoc'iem 9.10

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Szukasz zajęć, które sprawią, że będziesz się czuć swobodnie na parkiecie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Kurs salsy od podstaw- zajęcia od poniedziałku 9.10 w godzinach 18:00 - 19:00 poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Beata RutkowskaQuoc Nguyen. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji: Miedziana 11
Więcej
Zouk poziom P2 z Zuzą i Piotrem poniedziałki 19:05 (2h.)

Zouk poziom P2 z Zuzą i Piotrem poniedziałki 19:05 (2h.)

Zapraszamy do kontynuowania nauki zmysłowego zouka na poziomie P2. Jego świat pokażą Wam zjawiskowi instruktorzy Zuza Sadowska i Piotr KuniewskiZapraszamy na zajęcia w poniedziałki o 19:05 do 21:10 (2h.) do naszej centralnej lokalizacji: Miedziana 11.
Więcej
Salsa poziom P4 z Beatą i Quoc'iem 2.10

Salsa poziom P4 z Beatą i Quoc'iem 2.10

Kontynuujemy naukę salsy w parach na poziomie P4! Jeśli znasz podstawy i chcesz pogłębiać wiedzę na wyższym poziomie zapraszamy do dołączenia! Intensywny dwugodzinny kurs już od 2.10 od 19:05 do 21:10 poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Beata Rutkowska i Quoc Nguyen ! Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Bachata Sensual od podstaw z Adą i Samborem od 19.09

Bachata Sensual od podstaw z Adą i Samborem od 19.09

Już od 19.09 zapraszamy na regularny kurs bachaty sensual od podstaw w wyjątkowym składzie instruktorskim! Zajęcia poprowadzi jeden z najbardziej znanych instruktorów bachaty w Polsce- Dominik Sambor oraz Adriana Drozdowicz jedna z najlepszych instruktorek bachaty w SL. Zajęcia już od wtorku 19.09 o 19:05 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11.
Więcej
Bachata poziom P3 na Ursynowie od 5.09

Bachata poziom P3 na Ursynowie od 5.09

BREAKING NEWS! Specjalnie dla licznych mieszkańców południowej Warszawy otwieramy regularne kursy w Domu Sztuki - Metro Ursynów! Bachata na poziomie P3, 2x w tygodniu we wtorki i czwartki o 20:45 z Julia Martowicz i Maćkiem Dudą! START: wtorek 5.09. Znasz podstawy i chcesz kontynuować naukę? Zapraszamy :)

Więcej
Salsa w parach poziom P3 na Ursynowie od 5.09

Salsa w parach poziom P3 na Ursynowie od 5.09

BREAKING NEWS! Specjalnie dla licznych mieszkańców południowej Warszawy otwieramy regularne kursy w Domu Sztuki - Metro Ursynów! Salsa liniowa (New York style on2) na poziomie P3, 2x w tygodniu we wtorki i czwartki o 19:40 z Julia Martowicz i Maćkiem Dudą! START: wtorek 5.09 Znasz podstawy i chcesz kontynuować naukę? Zapraszamy :)
Więcej
Bachata Sensual for Ladies poziom P-open od 26.09

Bachata Sensual for Ladies poziom P-open od 26.09

Kobiecość i pewność siebie przez taniec! Tak Ada krótko mówi o swoich zajęciach. Poziom P-open - dla wszystkich Pań, które znają krok podstawowy. Ada Drozdowicz zaprasza na kurs od wtorku 26.09 o 18:00 do naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11 ! :)
Więcej
Bachata Solo od podstaw z Pauliną 3.10

Bachata Solo od podstaw z Pauliną 3.10

Ladies! Zapraszamy na kurs zmysłowej bachaty solo od podstaw, który prowadzi wspaniała instruktorka- Paulina Suska. Kurs skierowany jest do Pań, chcących rozwinąć kobiecą stronę bachaty. Zajęcia od wtorku 3.10 o godzinie 18:00 w naszej żoliborskiej lokalizacji Przasnyska 6b
Więcej
Kizomba poziom P3 z Marashem i Anią 27.09

Kizomba poziom P3 z Marashem i Anią 27.09

Już 27.09 zapraszamy do kontynuowania nauki  Kizomby na poziomie P3 z jednymi z najlepszych specjalistów od tych tańców w Polsce: Markiem 'Marashem' Rewickim i Anią Rewicką! Zajęcia odbywają się od środy 27.09 o 19.05 w naszej centralnej lokalizacji Miedziana 11
Więcej
Mery & Sambor - Bachata od podstaw 7-8.10

Mery & Sambor - Bachata od podstaw 7-8.10

Zapraszamy do nauki Bachaty od podstaw od jednej z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych par tego stylu w Polsce: Marysi Kubik i Dominika Sambora z krakowskiej szkoły tańca LofToDance.pl!
Zapraszamy na 6h warsztatów bachaty od w weekend 7-8.10.2017!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Rueda de Casino
Zouk
Kizomba
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...