Poniedziałek 22.05

Miedziana 11 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 2
on 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
New York Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy Panów i pary
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Zapisy tylko dla Panów i Par
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
New York Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 7
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
MASTER CLASS
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Zapisy tylko dla Panów i Par
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
MASTER CLASS
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
.
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
New York Style on2 PONIEDZIAŁKI 21:15
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 23.05

Miedziana 11 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
Zapraszamy Panie i Pary
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 2
P4
Zajęcia 3
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
S1
Zajęcia 5
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
P2
Zajęcia 2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
New York Style 'on 2'
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
P1
Zajęcia 3
.
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 24.05

Miedziana 11 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S4
Zajęcia 1
środa 18:00
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
środa 18:00
środa 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
środa 18:30
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 2
środa 18:00
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
New York Style on2
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 36
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
P1
Zajęcia 1
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
New York Style on2
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
P2
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 25.05

Miedziana 11 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
ZAPRASZAMY JUŻ TYLKO PANÓW I PARY.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
ZAPRASZAMY JUŻ TYLKO PANÓW I PARY.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 26.05

Miedziana 11 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 27.05

Miedziana 11 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
niedziela 10:30
niedziela 11:40
niedziela 12:50
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
niedziela 10:30
niedziela 11:40
niedziela 12:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
bodymovement i izolacje
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 15:00
sobota 16:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
niedziela 10:30
niedziela 11:40
niedziela 12:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
bachata sensual footwork
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 15:00
sobota 16:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
bachata dominican footwork
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 15:00
sobota 16:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 15:00
sobota 16:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 28.05

Miedziana 11 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
niedziela 10:30
niedziela 11:40
niedziela 12:50
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
niedziela 10:30
niedziela 11:40
niedziela 12:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
bodymovement i izolacje
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
niedziela 10:30
niedziela 11:40
niedziela 12:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
bachata fusion footwork
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
interpretacja muzyki i energia w tańcu
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
niedziela 17:00 niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
niedziela 17:00 niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...