Poniedziałek 15.01

Żelazna 59 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 7
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 23
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
New York style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 14
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 16.01

Żelazna 59 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 1
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
wtorek 19:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
S4
Zajęcia 4
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 3
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Zapraszamy TYLKO we WTORKI!
wtorek 20:35
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 14
S1
Zajęcia 2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 4
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 17.01

Żelazna 59 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S4
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 66
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
S3
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
New York style on2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 18.01

Żelazna 59 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S4
Zajęcia 1
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
P1
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 2
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 19.01

Żelazna 59 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
URBAN KIZ
P2
Zajęcia 5
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 12
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 13
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 20.01

Żelazna 59 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
sobota 12:30
sobota 13:40
niedziela 12:30
niedziela 13:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
sobota 12:30
sobota 13:40
niedziela 12:30
niedziela 13:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 21.01

Żelazna 59 Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
sobota 12:30
sobota 13:40
niedziela 12:30
niedziela 13:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
sobota 12:30
sobota 13:40
niedziela 12:30
niedziela 13:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
niedziela 18:30
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...