Poniedziałek 02.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
New York style on2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
New York style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 7
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 03.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 11
P3
Zajęcia 8
New York Style on2
wtorek 19:40
czwartek 19:40
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
P4
Zajęcia 3
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
New York Style 'on 2'
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
wtorek 20:45
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
P3
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 11
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
New York Style 'on 2'
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 04.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
środa 12:30
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 53
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8

Czwartek 05.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
P4
Zajęcia 1
wtorek 19:40
czwartek 19:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 1
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
zajęcia odbywają się TYLKO W CZWARTKI
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
wtorek 20:45
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
zajęcia odbywają się TYLKO W CZWARTKI
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:

Piątek 06.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
Poziom P-open
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Urban Kiz Open Level
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty Urban Kiz Open Level
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 07.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
sobota 12:00
sobota 13:00
sobota 14:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
niedziela 14:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
sobota 12:00
sobota 13:00
sobota 14:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
niedziela 14:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
sobota 12:00
sobota 13:00
sobota 14:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
niedziela 14:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
warsztaty BachaZouk
sobota 15:30
sobota 16:30
sobota 17:30
niedziela 15:30
niedziela 16:30
niedziela 17:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
warsztaty BachaZouk
sobota 15:30
sobota 16:30
sobota 17:30
niedziela 15:30
niedziela 16:30
niedziela 17:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
warsztaty BachaZouk
sobota 15:30
sobota 16:30
sobota 17:30
niedziela 15:30
niedziela 16:30
niedziela 17:30
PROWADZĄCY:

Niedziela 08.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
sobota 12:00
sobota 13:00
sobota 14:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
niedziela 14:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
sobota 12:00
sobota 13:00
sobota 14:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
niedziela 14:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
sobota 12:00
sobota 13:00
sobota 14:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
niedziela 14:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
warsztaty BachaZouk
sobota 15:30
sobota 16:30
sobota 17:30
niedziela 15:30
niedziela 16:30
niedziela 17:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
warsztaty BachaZouk
sobota 15:30
sobota 16:30
sobota 17:30
niedziela 15:30
niedziela 16:30
niedziela 17:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
warsztaty BachaZouk
sobota 15:30
sobota 16:30
sobota 17:30
niedziela 15:30
niedziela 16:30
niedziela 17:30
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 14
niedziela 19:00
niedziela 20:30
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...