Poniedziałek 16.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
New York style on2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
poniedziałek 18:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
New York style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 17.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
wtorek 19:40
czwartek 19:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P4
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
New York Style 'on 2'
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
wtorek 20:45
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
P3
Zajęcia 7
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 13
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
New York Style 'on 2'
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 18.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S3
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 55
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
S2
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 19.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S1
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
S2
Zajęcia 2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
wtorek 19:40
czwartek 19:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
wtorek 20:45
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 20.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 11
Poziom P-open
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 21.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa Candela!
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 22.10

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 15
niedziela 19:00
niedziela 20:30
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...