Poniedziałek 27.11

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
Odbywają się OBIE godziny kursu!
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 13
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
New York style on2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
Odbywają się OBIE godziny kursu!
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 14
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
New York style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 11
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 28.11

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 7
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 1
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
wtorek 19:40
czwartek 19:40
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 2
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
New York style on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Zapraszamy TYLKO we WTORKI!
wtorek 20:35
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
New York style on2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 29.11

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S3
Zajęcia 7
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 60
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
S2
Zajęcia 8
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
New York style on2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 30.11

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
S2
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
MAMBO LADIES
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
S3
Zajęcia 6
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
wtorek 19:40
czwartek 19:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Zapraszamy TYLKO we WTORKI!
wtorek 20:35
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 01.12

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 16
Poziom P-open
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 02.12

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe Ny Style on2
Pachanga footwork
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
sobota 14:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe Ny Style on2
Connected in partnerwork
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
sobota 14:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe Ny Style on2
Partnerwork routine on 2 - part 1
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
sobota 14:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe Ny Style on2
Footwork on2
sobota 10:30
sobota 11:40
sobota 12:50
sobota 14:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe Miejsca dla panów i par Panie- lista rezerwowa
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Salsa Candela!
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe Miejsca dla panów i par Panie- lista rezerwowa
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe Miejsca dla panów i par Panie- lista rezerwowa
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 03.12

Miedziana 11 (od 2.01.18 Żelazna 59) Przasnyska 6b Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe Miejsca dla panów i par Panie- lista rezerwowa
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe Miejsca dla panów i par Panie- lista rezerwowa
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe Miejsca dla panów i par Panie- lista rezerwowa
sobota 15:30
sobota 16:40
sobota 17:50
niedziela 15:30
niedziela 16:40
niedziela 17:50
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...