Salsa Libre Adventures

Dzięki SL ADVENTURES przeżyjesz najfajniejszy wyjazd w swoim życiu! Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów podczas których łączymy to, co kochamy najbardziej: taniec i szeroko rozumiane sporty i aktywności ekstremalne!

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wyjazdami zapraszamy na nasz fanpage na facebooku - dzieje się!
https://www.facebook.com/pg/SalsaLibreAdventures

Już dawno nie zrobiliście w swoim życiu niczego szalonego? To może zjazd ze stoku w Bikini? Rueda w burzy śniegowej? Nocny zjazd z pochodniami? A może bieg drinków z palemką? Pokerowa impreza salsowa na plaży?\

Oprócz doskonałej organizacji, ekscytującego planu - począwszy od pierwszego dnia wyjazdu aż do samego końca, na naszych wyjazdach oferujemy Ci mnóstwo zabawy, nauki i, co najważniejsze, odkrycia w sobie tej części osobowości, o której nawet Ci się nie śniło:) 

Dobra zabawa, poznawanie ciekawych, szalonych i inspirujących ludzi a także mnóstwo nauki - tańca i innch aktywności, dzięki którym nasze pośladki będą szalały ze szczęścia:D

Wybieramy dla was najlepszy sprawdzonych instruktorów, którzy specjalnie dla was układać będą specjalne sety zajęć i dostosowywać ich poziom do waszych umiejętności. 

Pojedź z nami raz i przez następnych parę lat będziesz mieć plany na wakacje :)

Rozkład najbliższych wyjazdów:


9-16. czerwca Surf&salsa. kite, wake, salsa, bachata i niepowtarzalny, surfingowy klimat.
Dołącz do eventu na facebookuhttps://www.facebook.com/events/196244580983138/

25. sierpnia - 1. września Summer Dream Camp. Legendarna kolonia dla dorosłych, 6 h tańca dziennie, imprezy i zajęcia na plaży oraz wyjątkowe przygody, które ciężko zapomnieć. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.
Dołącz do eventu na facebooku: https://www.facebook.com/events/162981780922010/Kontakt:
Łukasz SłaniewskiKlaudia Oleksak
tel.: +48 733 010 001, +48 606 699 066
mail: 
wakacje@salsalibre.pl 


SPOŁECZNOŚCI
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...