Salsa liniowa

Salsa to uliczny styl taneczny oparty na niezwykle barwnej kulturze karaibskiej, który od lat niezmiennie cieszy się ogromną popularnością na całym świecie łącząc ludzi z rozmaitych środowisk.

Przez lata ewolucji dorobiła się kilku różnych stylów – salsa liniowa to świetny wybór dla tych, którzy w tańcu cenią sobie płynność i elegancję. Estetycznie na pierwszy rzut oka przypomina taniec towarzyski, jednak ze względu na swój improwizowany charakter daje dużo większą wolność, swobodę interpretacji i niezliczone możliwości wykorzystania jej w praktyce na parkietach imprezowych. Nie czekaj, to nowe kursy salsy w naszym grafiku czekają na Ciebie!

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy :)

Zapisz się emailowo:
Recepcja Studia Salsa Libre
Instruktorzy dla Salsa liniowa:
Ania Chagowska
Ania
Chagowska
Marek Domański
Marek
Domański
Michał Bedyński
Michał
Bedyński
Klaudia Oleksak
Klaudia
Oleksak
Piotr Romanow
Piotr
Romanow
Kasia Lorkowska
Kasia
Lorkowska
Edyta Czagowiec
Edyta
Czagowiec
Paulina Suska
Paulina
Suska
Monika Janowska
Monika
Janowska
Adriana Drozdowicz
Adriana
Drozdowicz
Artur Ledóchowski
Artur
Ledóchowski
Patrycja Słaniewska
Patrycja
Słaniewska
Tomek Starzyk
Tomek
Starzyk
Agnieszka Pawińska
Agnieszka
Pawińska
Bogusia Adryan
Bogusia
Adryan
Julia Martowicz
Julia
Martowicz
Tomek Kulesza
Tomek
Kulesza
Łukasz Komorowski
Łukasz
Komorowski
Wiktoria Kozłowska
Wiktoria
Kozłowska
Natalia Kawa
Natalia
Kawa
Rami Agha
Rami
Agha
Adrian Stańko
Adrian
Stańko
Ola Adamiak
Ola
Adamiak
Zobacz ostatnie newsy dla Salsa liniowa:
Rytmika z Tomkiem crash course weekendowy 08.10

Rytmika z Tomkiem crash course weekendowy 08.10

Hola! W sobotę 08.10 zapraszamy Was do Salsa Libre na crash course rytmiczny - dla wszystkich niezależnie od stylu i poziomu zaawansowania w tańcu. W ramach zajęć omówimy i przećwiczymy podstawowe podziały rytmiczne, na których zbudowane są Wasze ulubione style. Popracujemy nad poczuciem time'u oraz rozwiniemy naszą koordynację. Crash course poprowadzi niezastąpiony Tomek Starzyk. Zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Salsamania & Salsa Libre SOLEC 38 Party 15.10

Salsamania & Salsa Libre SOLEC 38 Party 15.10

Dobrze przeczytaliście: kultowy adres pod którym mieścił się nasz salsowy raj w latach 2005-2014!! Powraca dawne Salsa Libre Party we współpracy z The Cool Cat - restauracją, która będzie serwować Wam napoje w szkle jak w normalnym klubie!
Więcej
Bomba Latina 08.10 - imprezowe otwarcie sezonu 2022/23

Bomba Latina 08.10 - imprezowe otwarcie sezonu 2022/23

Amigos!
Zapraszamy ponownie na otwarcie sezonu 2022/23 w Salsa Libre w formie imprezy Bomba Latina z dwoma parkietami (salsa i bachata) oraz pokazami instruktorów, grup choreograficznych i gości!
Więcej
Sylwester BE YOURSELF w Salsa Libre 2022/23

Sylwester BE YOURSELF w Salsa Libre 2022/23

Amigos!
Kolejny rok za Tobą, nadchodzi czas aby powitać Nowy Rok w doborowym towarzystwie tanecznym!
Masz dość sztywnych imprez z uginającymi się stołami? BAW SIĘ TAK JAK CHCESZ! Chcesz na luzie, świetnie się bawiąc, spędzić tę noc ze znajomymi - PRZYJDŹ DO NAS!
Więcej
Cha cha cha open solo unisex z Agnieszką - crash course 08.10

Cha cha cha open solo unisex z Agnieszką - crash course 08.10

W sobotę 08.10 serdecznie zapraszamy wszystkich salseros na spotkanie z bliską kuzynką salsy - cha cha cha. Na zajęciach czeka Was zabawa rytmem, kroczkami i dynamiką z mnóstwem przestrzeni na własną ekspresję. Świetne uzupełnienie Waszego salsowego skilla przy pełnym chillu i dobrej zabawie! Crash course poprowadzi fantastyczna instruktorka Agnieszka Pawińska. Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 Paulina & Michał na Solcu 11.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 Paulina & Michał na Solcu 11.10

Chcesz opanować podstawy salsy i ruszyć na podbój imprezowych parkietów? Mamy coś dla Ciebie! Już od wtorku 11.10 zapraszamy na regularny kurs salsy nowojorskiej od podstaw. Zajęcia o 18:35 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Paulina Suska & Michał Bedyński. Kurs odbywa się w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie! Zarezerwuj miejsce już dziś i dołącz do wspaniałej grupy :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 na Solcu - Kasia & Mayer 17.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 na Solcu - Kasia & Mayer 17.10

Amigos! Zapraszamy do rozpoczęcia tanecznej przygody z salsą nowojorską. Już od poniedziałku 17.10 intensywny kurs (2x55min.) o 20:45 poprowadzi para specjalistów w tym temacie Kasia Lorkowska & Piotr Romanow. Zajęcia odbywają się w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :) Przyjdź i poczuj niesamowity klimat salsy!
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 Bogusia & Michał na Solcu 10.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 Bogusia & Michał na Solcu 10.10

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od poniedziałku 10.10 zapraszamy na intensywny kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw! Zajęcia prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Bogusia Adryan & Michał Bedyński. Kurs od 19:40 do 21:40 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się nie musisz mieć pary. Znajdziesz ja na kursie :) Zarezerwuj miejsce na zajęciach już dziś!
Więcej
Bodymovement i koordynacja ze Starzykiem na Solcu - cykl 4 zajęć 03.10

Bodymovement i koordynacja ze Starzykiem na Solcu - cykl 4 zajęć 03.10

Amigos! Już od poniedziałku 03.10 zapraszamy na intensywny cykl 4 zajęć bodymovement i koordynacja. Kurs (2x55min.) na poziomie open poprowadzi wspaniały Tomek Starzyk. Program zawiera ćwiczenia poprawiające jakość oraz wyrazistość ruchu, jak również kombinacje łączące izolacje ramion, klatki, bioder oraz nóg. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 17:30 do 19:30 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Rodzaje kursów:
Salsa
Bodymovement
Grupa Choreograficzna
Salsa for Ladies
Musicality Class
Rytmika
Ladies Styling
Akrobatyka
salsa solo Kids
salsa Kids
HONORUJEMY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...