Afrocuban Weekend, listopad 2003

Salsa Libre organizuje pierwsze wydarzenie z udziałem instruktora z zagranicy: Afrocuban Weekend z Jorge Camaguey'em. Pierwsza wizyta Jorge w Polsce otwiera mu drogę do dużej kariery w naszym kraju oraz na Ukrainie, Białorusi i w Rosji. Pierwsza rumba jam session z udziałem muzyków z zespołów Ritmodelia i Afrocuba de Aca 

Pokaz Salsa Libre-Ventura, Berlin Salsa Congress 2003

Na zaproszenie lidera największej formacji salsowej w Polsce - Salsa Ventura - Moniki Jaranowskiej, Ania Chagowska Marek Domański występują na wspólnym pokazie zaprezentowanym podczas Kongresu Salsy w Berlinie.
W występie biorą również udział znani salseros Gosia Kulpa, Grzesiek Przetocki i Michał Zakrzewski (obecnie Salsa Sabrosa)

Pierwsza choreografia Ani i Marka, Festiwal Salsy w Niechorzu, lipiec 2003

Ania Chagowska Marek Domański przygotowują swój pierwszy w pełni choreografowany pokaz na Festiwal Salsy w Niechorzu organizowany przez Jose i Izę Torres. Występujemy w towarzystwie innych polskich szkół Salsa Factory (rueda), Salsa Kings (choreografia jeszcze rodem z tańca towarzyskiego) i innych. Efekt przedziwny, ale jaka radość z występu! 

Pierwsza edycja salsotek Bomba Latina, klub Insmnia, kwiecień-czerwiec 2003

Salsa Libre organizuje pierwsze w Warszawie regularne sobotnie salsoteki w klubie Insomnia (nieistniejący).
Najlepszą muzykę zapewnia DJ Edwin 'El Diablo' Aviles (Puerto Rico) - organizator pierwszych salsowych imprez klubowych w Warszawie.

Otwarcie Projektu Somos Salsa, kwiecień 2003

DJ Edwin 'El Diablo' Aviles oraz Ania Chagowska i Marek Domański (Salsa Libre) organizują wielkie otwarcie projektu Somos Salsa w klubie Traffic.
Projekt ten łączył wysiłki poslkich szkół salsy i organizatorów eventów dla promocji salsy.
Przy tej okazji Ania przekonuje Marka do tego, że występy mogą być fajne - pierwszy występ łączący choreografię z fragmentami improwizowanymi: Green Light Project

Pierwsze zajęcia Salsa Libre w Warszawie, styczeń 2003

Ania Chagowska Marek Domański - pierwsze zajęcia Ani i Marka pod marką Salsa Libre - Jazz Cafe Helicon. Do małej kawiarni przybyło ponad 60 osób! Wśród stawiających pierwsze kroki salsowych adeptów znaleźli się salseros tańczący do dziś, w tym jeden obecny instruktor - Radek Wierzbiński!
Losowe zdjęcia z galerii
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...