Szalony i bohaterski Sylwester 2013/2014 w Tatrach

SL Adventures - najfajniejsze wyjazdy salsowe ever zaprasza was na kolejny szalony wyjazd! Tym razem jedziemy imprezowo przywitać nowy rok w samym sercu naszych najwyższych gór! Jak zawsze zaserwujemy wam masę animacji i szalonych aktywności, ponadto 4h zajęć tanecznych + poranny szalony crossfitowy rozruch :) 

El Sol Warsaw Salsa Festival 8-10.11.2013

Wydarzenie na najwyższym światowym poziomie w stolicy Polski.
Najlepsi tancerze Twoich ulubionych tańców: Salsa liniowa, Salsa kubańska, Bachata, Zouk, Kizomba (i nie tylko) w akcji.
Pokazy, warsztaty i imprezy do białego rana!
www.SalsaFestival.pl

Bomba Latina Especial 28.09 - pokazy i 10lecie SL

Otwarcie sezonu 2013/14 impreza z pokazami!

SL Summer Dream Camp, Karwia

Wyjątkowy wyjazd Salsa Libre Adventures: mnóstwo zajęć tanecznych, niezwykłe atrakcje, szalone przebierane imprezy do samego rana!

5th Summer Salsa & Kizomba Festival 2013

SL organizuje całościowo 5th Summer Salsa & Kizomba Festival. Działo się!

SURF&SALSA 2013 - szalony i salsowo-surfingowy tydzień!

SURF &  SALSA - szalony i salsowo-surfingowy tydzień! Jeżeli zawsze kitesurfing wydawał ci się czymś niesamowitym, marzyłeś o tym, żeby przez pół dnia latać na wietrze, a drugie pół zafundować sobie prawdziwy chill w surferskim stylu i na koniec trochę potańczyć salsy na dobrym poziomie, a do tego masz ochotę na szalony wyjazd z wyjątkowymi ludźmi to SURF & SALSA jest właśnie dla Ciebie!!!

I Zouk Libre Festival - styczeń 2013

Pierwszy międzynarodowy festiwal zouka brazylijskiego w Warszawie. Wspaniali tancerze ze wszystkich stron świata, warsztaty i niezapomniane imprezy z pokazami do białego rana!
Losowe zdjęcia z galerii
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...