Adriana Drozdowicz
Adriana Drozdowicz

Dusza towarzystwa, bachatera z krwi i kości, nieustannie rozwija się w tym stylu oraz w wielu innych. Jej unikatowy styl jest bardzo rozpoznawalny w całej Polsce.

Plastyczność i naturalność w ruchu to jej główne atuty. Kobiety uczy wyrażać swoją kobiecość przez taniec bo uważa to za najskuteczniejszą drogę. Uwielbia improwizację, social i emocje z nim związane.

Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsce na BachataStars Poland 2018. Leaderka Polskiego Teamu, Światowego Projektu Judith Cordero - Judith Ladies Styling. 
Wraz z Maćkiem Dudą tworzy taneczny duet Duda & Adriana e-bachata.com Obecnie również studentka 2 letniego kursu pedagogiki tańca jazzowego.
Wideo z Adriana:
Kursy, które prowadzi Adriana:
Zobacz ostatnie newsy dla Adriana:
Bachata solo od podstaw z Adrianą

Bachata solo od podstaw z Adrianą

Kobiecość i pewność siebie przez taniec! Tak
Ada krótko mówi o swoich zajęciach. Kurs jest dedykowany Paniom, które chcą rozpocząć swoją przygodę z bachatą. Ada Drozdowicz zaprasza we wtorki o 18:00. Zajęcia odbywają się stacjonarnie na Żelaznej oraz online na zoomie w ramach livestreamu :)
Więcej
Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana

Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana

Ladies! Nasza fantastyczna Adriana Drozdowicz
przygotowała dla Was coś wyjątkowego! Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana to bachatowy projekt choreograficzny skierowany do kobiet, dla których zajęcia regularne to za mało i mają za swój cel rozwijać się na kilku płaszczyznach jednocześnie.
Więcej
Bachata Ladies Styling P-open z Adą

Bachata Ladies Styling P-open z Adą

Bachateras! Jeśli pragniecie: rozwinąć się tanecznie, zadbać o swoją technikę
i precyzję ruchu oraz d
odać do swoich ruchów maksimum kobiecości mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!
Ada Drozdowicz - jedna z najbardziej rozpoznawalnych i doświadczonych instruktorek bachaty sensual w Polsce zaprasza na Bachata Ladies' Styling w każdą środę o 18:00! 
Więcej
Bachata średnio zaawansowana -  Duda&Adriana

Bachata średnio zaawansowana - Duda&Adriana

Bachateros! Już od wtorku 20.10 o 20:10 zapraszamy Was do Salsa Libre na kurs zmysłowej bachaty na poziomie średnio zaawansowanym. Popracujecie nad techniką i poznacie sprawdzone sposoby na to aby zabłysnąć na parkiecie! Zajęcia poprowadzi jedna z najlepszych bachatowych par w Polsce
Duda&Adriana!

Więcej
Salsa for ladies od podstaw z Adrianą

Salsa for ladies od podstaw z Adrianą

Salsa for Ladies stacjonarnie i online. To kurs specjalnie dla Pań, które chcą pewnie, kobieco i zmysłowo poruszać się na parkiecie! We wtorki o 17:00 zapraszamy na zajęcia z fantastyczną
Adrianą DrozdowiczNie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dzisiaj :)
Więcej
Bachata od podstaw z Adą i Dawidem od 24.03

Bachata od podstaw z Adą i Dawidem od 24.03

Mamy to! Już 24.03 zaczynamy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich Bachata - to taniec i muzyka z Dominikany! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Ada Drozdowicz i Dawid Mrowiec. Zapraszamy w środę o 19:05 na intensywny kurs (2x50min.) do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny - zapisz się już dziś!
Więcej
Salsa w parach - kontynuacja nauki na wszystkich poziomach zaawansowania

Salsa w parach - kontynuacja nauki na wszystkich poziomach zaawansowania

Kontynuuj naukę w Salsa Libre! Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania. Polecamy szczególnie dużą ilość kursów na wyższym poziomie!

Więcej
Adriana Drozdowicz - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...