Agnieszka Abraham
Agnieszka Abraham

Jej salsowa pasja rozpaliła się na Międzynarodowym Festiwalu CARNAVAL DE SALSA w 2003r. organizowanym przez Josse Torresa. Miała okazję występować i uczyć na kongresach salsowych na terenie Europy (Anglia, Irlandia, Francja, Belgia, Niemcy, Holandia, Austria, Polska, Czechy, Słowenia), a nawet Azji (Hong Kong, Shanghai). Przez 4 lata doskonaliła swój warsztat w znanej holenderskiej formacji tanecznej DrakenWoede i partnerowała jej założycielowi Orvill’owi Small’owi, który w 2003 r. zajął I miejsce w prestiżowych mistrzostwach świata salsy '8th Annual Mayan World Salsa Competition'. Jest prekursorką zajęć sexy dance, które od paru lat cieszą się wśród kursantek wielkim powodzeniem. W 2009 roku założyła znaną choreograficzną grupę kursancką Dramaqueens, która miała okazję występować na niejednej scenie.

Tańczy od kiedy jest w stanie poruszać się na dwóch nogach. Kocha ekspresję poprzez ruch i jest to chyba jej karma :) 
Najważniejsza jest dla niej droga i to, żeby nigdy nie osiadać na laurach. Ciągle do czegoś dąży, ciągle poszukuje. Sala treningowa jest wszędzie tam, gdzie ona i kawałek ziemi :)
 

Uwielbia pracę z ludźmi.
 Odnalazła się trenując innych i oby życie pozwoliło jej dzielić się tą pasją jak najdłużej. Poza bogatą wiedzą merytoryczną potrafi rozbudzać w ludziach „to coś” J
Kocha scenę.
 Uważa, że jest coś magicznego w tym, kiedy znajduje się przed publicznością i ruchem może wykrzyczeć, wyśpiewać, wyszeptać wszystko co w niej siedzi. 
Pomimo wielu osiągnięć tanecznych, nie przywiązuje do tego większej wagi. Towarzyszy jej taneczne carpe diem.
Jest spełnioną żoną i matką.
 Rodzina jest dla niej najważniejsza. Jak sama twierdzi: „Od rodziny wszystko się zaczyna i na niej wszystko się kończy ♥”.

Oprócz tańca pasjonuje ją też psychologia.
 Jest obecnie na 5 roku Psychologii Klinicznej i pisze pracę magisterską. Szczególnie interesuje ją znaczenie poczucia cielesności dla jakości funkcjonowania człowieka a także wpływ doświadczeń wczesnodziecięcych na jakość relacji budowanych w życiu dorosłym. Jej celem zawodowym jest zostanie choreoterapeutką oraz psychotraumatologiem.

Wideo z Agnieszka:
Agnieszka Abraham - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...