Aneta Socowa
Aneta Socowa

Tancerka z 23 letnim doświadczeniem, choreograf i dyplomowany instruktor tańca.

Przez 13 lat uczęszczała na zajęcia teatru tańca w Bielsku-Białej, gdzie zgłębiała wiedzę na temat gry aktorskiej oraz stylów tanecznych takich jak: klasyka, taniec współczesny, taniec jazzowy i street dance.

Wielokrotnie podróżowała po Europie w ramach Międzynarodowych Festiwali Tańców Wszelakich i Regionalnych. To właśnie te festiwale umożliwiły jej poznanie innych kultur, a przede wszystkim egzotycznych form tańca, tj. afro, samba, salsa, hula oraz regionalne tańce z okolic Włoch, Portugalii i Hiszpanii.

Prowadziła przez okres 3 lat zajęcia z salsy solo oraz samby brazylijskiej w Mons (Belgia).

Jej specjalnością są improwizacje i łączenie różnych stylów tanecznych. Aneta szkoliła się u wielu polskich i zagranicznych choreografów i instruktorów tańca, m.in. Stephan Reynolds, Elwira Piorun, Julita Wojewódzka, Tomasz Fabiański, Pawł Michno, Anna Chrobak, Monika Bral, Chris De La Pena, Jessica Marlena Decker, Jailson De Oliveira, Luis Vazquez i Melissa Fernandez, Hamidime Thiam, Frank Santos, Julie Camous, Adil Jaouhar, Osbanis Tejeda,Tamambo, Korke i Judith, Xandy Liberato.

Jej codziennością są projekty telewizyjne i teatralne, pokazy tańca w czasie festiwali, nie tylko tanecznych oraz prowadzenie zajęć oraz szkoleń zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Mimo ogromnego doświadczenia stale pracuje nad zwiększaniem możliwości własnego ciała i umysłu - praktykuje jogę i pilates, zgłębia też tajniki fizjoterapii. Taniec to jej największa pasja, a umiejętności terapeutyczne doskonale sprawdzają się na salach treningowych.

Ogromną wagę przywiązuje do muzykalności i rytmu. Ceni sobie również poczucie humoru dlatego w czasie spotkań z kursantami na pewno go nie zabraknie :)

Za cel zawodowy stawia sobie nieustające poszerzanie wiedzy z zakresu metod fizjoterapii oraz technik pracy nad ciałem pod kątem nauki ruchu, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najwyższy poziom zajęć oraz bezpieczeństwo.

Od Anety o tańcu:
“W tańcu, każda komóra ciała zaczyna oddychać głębiej. Uwielbiam to uczucie niczym nie skrępowanej radości i wolności niesionej przez muzykę oraz ruch, które stają się jednością. Starm się pokazać moim uczniom, że z poczuciem humoru lekko pokonuje się limity w naszym ciele, a piękno tańca wypływa z naszego wnętrza!”.
Wideo z Aneta:
Kursy, które prowadzi Aneta:
Zobacz ostatnie newsy dla Aneta:
Pilates z Anetą Socową 11.06

Pilates z Anetą Socową 11.06

Mamy to! Już od poniedziałku11.06 w Salsa Libre rozpoczynają się regularne zajęcia pilatesu! Poprowadzi je doświadczona instruktorka Aneta Socowa. Zapraszamy dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy o 12:30 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Poziom zajęć open level.
Więcej
Ladies Fusion Pati & Aneta 20.05

Ladies Fusion Pati & Aneta 20.05

Babeczki do dzieła ! Nasze instruktorki Patrycja Wiśniewska i Aneta Socowa opracowały specjalnie dla Was metodę szybkiej i bezbolesnej transformacji z niepewnej siebie, tańczącej w zaciszu domowym istotki -w królową parkietu! Królową która doskonale czuje się w swoim ciele. Już 20.05 zapraszamy na warsztaty Ladies Fusion na Żelazną 59.
Więcej
Bachata od podstaw Aneta & Łukasz 20.04

Bachata od podstaw Aneta & Łukasz 20.04

Już 20.04 w Salsa Libre rusza kurs zmysłowej bachaty zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Aneta Socowa i Łukasz Komorowski. Zapraszamy na kurs od piątku o 21:15 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Salsa od podstaw Aneta & Łukasz 20.04

Salsa od podstaw Aneta & Łukasz 20.04

Pozytywni i doświadczeni instruktorzy, wspaniała atmosfera, doświadczenie, efektywna, szybka nauka. Czego więcej trzeba? :) A wszystko to znajdziecie na zajęciach, które poprowadzą Aneta SocowaŁukasz Komorowski. Zaczynamy dwugodzinny, intensywny kurs salsy od podstaw (P1) już od piątku 20.04 o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Sexy dance z Anetą Open Level

Sexy dance z Anetą Open Level

Brakuje Ci pewności siebie w czasie tańca? Chcesz poczuć się bardziej kobieco? Lubisz dobrą zabawę w gronie kobiet? Chcesz zrobić niespodziankę swojemu mężczyźnie i zatańczyć dla niego? Zapraszamy na regularne zajęcia, które w piątki o 19:05 poprowadzi Aneta Socowa. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Salsa for ladies z Anetą 06.04

Salsa for ladies z Anetą 06.04

Zapraszamy na kurs salsy for ladies zupełnie od podstaw ze zjawiskową tancerką i instruktorską Anetą Socową! Świetne merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru :) Świetny taniec i relaks jednocześnie! Zapraszamy od piątku 06.04 o 18:00 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Bachata Solo od podstaw z Anetą 8.06

Bachata Solo od podstaw z Anetą 8.06

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Zapraszamy na kurs zmysłowej bachaty solo zupełnie od podstaw w najbardziej kobiecym wydaniu! Zajęcia od piątku 8.06 o 19:05 poprowadzi zjawiskowa Aneta Socowa. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59
Więcej
Salsa od podstaw Aneta & Tomek 04.06

Salsa od podstaw Aneta & Tomek 04.06

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Interesują Cię szybkie efekty? Zapraszamy na kurs salsy od podstaw, który już od poniedziałku 04.06 od 19:05-21:10 poprowadzą wspaniali instruktorzy Aneta Socowa i Tomek Kulesza. Zajęcia odbywają się w naszej żoliborskiej lokalizacji Przasnyska 6b.
Więcej
BIG BANG! Nowy rok, NOWA LOKALIZACJA, nowe kursy i warsztaty

BIG BANG! Nowy rok, NOWA LOKALIZACJA, nowe kursy i warsztaty

Amigos! Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego i wszystkiego tanecznego w Nowym Roku!
A my librowo zaczynamy Nowy Rok NOWĄ LOKALIZACJĄ na Żelaznej 59 :)
Nowe kursy dla początkujących (P1) i wyjadających ;) weekendowe warsztaty dla już tańczących oraz crash coursy od podstaw w styczniu i w lutym!
Zobaczcie co mamy dla Was nowego :)
Więcej
Aneta Socowa - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...