Bartek Tabiś
Bartek Tabiś

Instruktor tańca z Krakowa. Na co dzień uczy salsy kubańskiej w Loftodance, . Prowadził warsztaty w wielu polskich miastach oraz m.in. na Salsa Live Festival w Ostrawie i Summer Salsa Trip w Hiszpanii. Prowadził grupę pokazową Be The One, z którą występował na scenach polskich miast. W przeszłości prowadził zajęcia w Salsa House, Pull Up Dance Center, Good Mood, Studio Tańca Cubano, Lemon Salsa, Latin Studio, La Rosa Negra i innych szkołach tańca w Polsce.

Uczy głównie salsy kubańskiej, a przede wszystkim Cuban Bodymovement, Izolacje ciała, Partnerwork, Leading and Following, Rueda de Casino. W tańcu w parze przykłada dużą uwagę na czytelne prowadzenie i podążanie. Sam rozwija się w technikach afrokubańskich oraz tańcu klasycznym. Na zajęciach możecie się spodziewać oryginalnych często nieoczywistych choreografii, tworzonych pod konkretną muzykę.
Wideo z Bartek:
Kursy, które prowadzi Bartek:
Zobacz ostatnie newsy dla Bartek:
Salsa cubana P-open crash course Agnieszka & Bartek 16-17.07

Salsa cubana P-open crash course Agnieszka & Bartek 16-17.07

Salseros! 16-17.07 zapraszamy Was na intensywny, weekendowy crash course salsy cubany na poziomie P-open. Jeśli znasz podstawy i chcesz kontynuować naukę to idealny kurs dla Ciebie! Dwa dni zajęć poprowadzi wystrzałowa para instruktorska Agnieszka Pawińska Bartek Tabiś. Nie możesz tego przegapić! Zarezerwuj miejsce na kursie już dziś. Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...