Bea Veronezi
Bea Veronezi

Addicted to salsa. In love with zouk. Maniaczka wyjazdów i festiwali tanecznych. Stała bywalczyni parkietów socialowych. Beata (a.k.a. Bea Melody) to chodząca bomba energetyczna, która nie zamyka się na żadne style muzyczne i taneczne, tworząc swoją własną mieszankę wybuchową, która sprawi, że jej zajęcia staną się #1 w Waszym grafiku.

Od najmłodszych lat związana ze światem muzyki i tańca. Pierwsze kroki taneczne stawiała w zespole Paskudy, trenując przez 6 lat taniec nowoczesny w MDK Łazienkowska. Absolwentka prestiżowej Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego, gdzie kształciła swoją muzykalność pracując nad emisją głosu, interpretacją, warsztatem aktorskim oraz ruchem scenicznym. Występowała na deskach wielu teatrów, w konkursach zarówno tanecznych jak i wokalnych, oraz w programach telewizyjnych tj. Jaka To Melodia u boku jednych z najbardziej uzdolnionych polskich tancerzy sceny salsowej: Piotra Kiszki oraz Anny Chagowskiej.

Bea znana z niespożytej ilości energii wciąż poszukuje nowych form tańca i inspiracji. Od 2011 roku jeździ po świecie stale doskonaląc swój warsztat. Na swoim koncie ma już uczestnictwo w blisko 100-tu festiwalach i kongresach tanecznych w Polsce i poza jej granicami, m.in. w Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Czechach, Holandii, Szwecji, Rumunii, Słowenii, a także na Węgrzech, Litwie i Ukrainie. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem niekwestionowanych gwiazd światowego formatu, tj.: Eddie Torres, Shani Talmor, Juan Matos, Amneris Martinez, Terry Tauliaut, Cecile Ovide, Franklin Diaz, Alien Ramirez, Adolfo Indacochea, Tania Cannarsa, Karel Flores, Marco Ferrigno, Mouaze Konate, Maykel Fonts czy Chiquito. Ostatnie lata poświęciła na naukę zouk’a brazylijskiego, skupiając się szczególnie na stylu Urban Zouk, który łączy ze sobą wszystko to, co kocha Beata – zouk, salsę, hip hop, r’n’b, a przede wszystkim – fun. 

Bea obecnie tworzy międzynarodową parę taneczną z Renato Veronezi, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości zouk’a brazylijskiego, twórcą Urban Zouk’a, znanego też jako Vero Zouk, Wspólnie podróżują po świecie, ucząc i promując jego styl. 

Ważna jest praca nad ciałem, nad jego plastyką i płynnością ruchu. Na swoich zajęciach staram się podejść indywidualnie do każdej z osób, chętnie służę poradą. Nie tylko przekazuję wiedzę i umiejętności, lecz również próbuję odnaleźć w każdym tancerzu jego własny, niepowtarzalny styl. W tańcu cenię sobie interakcje z partnerem, musicality, dobrą zabawę, i uśmiech, który na pewno będzie towarzyszyć każdym moim zajęciom. ZAPRASZAM!
Bea

Wideo z Bea:
Zobacz ostatnie newsy dla Bea:
BIG BANG! Nowy sezon w SL 2019/20

BIG BANG! Nowy sezon w SL 2019/20

Amigos! Przed nami kolejny sezon pełen tanecznych wrażeń w Salsa Libre!
Zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo kursów na wszelkich poziomach zaawansowania od kursów od podstaw P1 po zaawansowane projekty choreograficzne!
Nowe kursy startują na przełomie września i października - zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych pasjonatów Salsy (zarówno liniowej jak i kubańskiej), BachatyZouk'a i  Kizomby.
Sprawdźcie szczegóły i nowości w rozszerzeniu newsa!
Więcej
El Sol Salsa Festival 2019- zniżka na wszystkie passy

El Sol Salsa Festival 2019- zniżka na wszystkie passy

Tropiki w listopadzie?! WHY NOT! Już po raz 15-sty Warszawa będzie tętnić rytmami salsy, mambo, bachaty, kizomby i reggaetonu! Tak jest! Mowa o El Sol Warsaw Salsa Festival, który jest uznawany jako jeden z 3 najlepszych wydarzeń tanecznych na świecie, to on będzie podgrzewał naszą jesienną atmosferę. A my mamy specjalnie dla Was i Waszych przyjaciół - 10% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE PASSY! Nie zwlekaj i kup bilet już dziś!
Więcej
Bea Veronezi - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...