Dominika Błaszczyk
Dominika Błaszczyk

Całe dzieciństwo Dominiki było związane z tańcem i sportem. O tańcu marzyła od zawsze. W wieku 11 lat dołączyła do dziecięcej formacji tańca towarzyskiego. Tańczyła w zespole i indywidualnie zdobywając wiele nagród na scenach polskich i zagranicznych.

Do tańca towarzyskiego wróciła w okresie studenckim. W ciągu jednego roku osiągnęła klasę B. Jej nauczycielami byli m.in. Monika i Ireneusz Sulewscy, Iwona i Arkadiusz Pavlović, Monika i Roman Pawelec.

Zainteresowanie salsą wzbudziła w niej wizyta w jednej z warszawskich salsotek. Już na pierwszej imprezie poczuła ten niepowtarzalny flow. Rytm…, ludzie przepięknie zgrani z muzyką, a jednocześnie tańczący tak różnorodnie i swobodnie, zafascynowali ją bez reszty.

Swoja profesjonalną przygodę z salsą rozpoczęła w...Salsa Libre :)
Odkąd stanęła na solcowym parkiecie poczuła, że mogłaby z niego nie schodzić. Pierwsze kroki, od razu na poziomie średnio zaawansowanym, stawiała na zajęciach u Radka Wierzbińskiego i Klaudii Orłowskiej. Błyskawicznie "awansowała" na ZETkę Piotra Romanowa i Klaudii Oleksak, gdzie kontynuowała swój rozwój. Teraz Dominika korzysta z doświadczeń światowej sławy Salseros. Wzięła udział w warsztatach m.in. Ani Chagowskiej i Tammambo, Anne i Anichi, Juana Matosa i Amneris.

Dominika bardzo lubiła taniec towarzyski, jednak dopiero salsa sprawiła, że może z większą dowolnością wyrażać siebie i interpretować muzykę zgodnie z tym co jej w duszy gra. To nie tylko treningi i nauka, które same w sobie dają satysfakcję, ale również zabawa w miłym towarzystwie. Salsa stała się jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu i sposobem na życie :D

Dominika z wykształcenia jest lekarzem medycyny, interesuje się psychologią, filozofią, makrofotografią oraz siatkówką.

Wideo z Dominika:
Zobacz ostatnie newsy dla Dominika:
Salsa w parach - kontynuacja nauki na wszystkich poziomach zaawansowania

Salsa w parach - kontynuacja nauki na wszystkich poziomach zaawansowania

Kontynuuj naukę w Salsa Libre! Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania. Polecamy szczególnie dużą ilość kursów na wyższym poziomie!

Więcej
Dominika Błaszczyk - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...