Dominik Kostrzewski
Dominik Kostrzewski

Dominik przygodę z tańcem rozpoczął w dzieciństwie, rodzice puszczali mu modern talking, a on tańczył przez całe dnie. Było to dla niego naturalne, miał  to we krwi i tak zostało do dziś. W qieku 13 lat namówił rodziców, żeby zapisali go na zajęcia breakdance, potem pojawił się hip-hop.

W 2017 roku poznał bachatę i szkoły tańca stały się jego drugim domem, każdy wolny czas poświęcał na naukę tańca. W 2019 roku zdobył 2 miejsce w konkursie Jack&Jill Bachata competition. Jego marzeniem od zawsze była praca związana z tańcem i udało się je spełnić!

Jak sam mówi, tańczy z pasji, którą chce się dzielić z innymi. W tańcu bardzo ważne są dla niego emocje, dobra zabawa i uśmiech partnerki. Najważniejsze są dla niego relacje z ludźmi, jest bardzo komunikatywną osobą, można z nim porozmawiać na każdy temat. 

Prywatnie człowiek wielu zainteresowań. Lubi podróże, ma na swoim koncie przejechane ponad 20 krajów autostopem (ok. 25.000 km). W zimę lubi pływać w jeziorze a wakacje spędza w górach i zbiera minerały. Miłośnik natury, interesuje się też psychologią. Zanim rozpoczął przygodę z tańcem pracował jako konferansjer, wodzirej, menedżer zespołów sprzedażowych itd. Dziś wie, że taniec to to czego szukał :)
Kursy, które prowadzi Dominik:
Zobacz ostatnie newsy dla Dominik:
Bachata men's styling P-open z Dominikiem - cykl 4 zajęć 26.01

Bachata men's styling P-open z Dominikiem - cykl 4 zajęć 26.01

Panowie! Jeśli chcecie poprawić swój taniec solo i dodać do swojego repertuaru bajery wizualne, to jest to kurs dla Was :) Podczas cyklu 4 zajęć bachata men's styling P-open będziemy uczyć się ruchów, które będziesz mógł użyć w trakcie tańca z partnerką. Dominik pokaże Ci jak wyglądać lepiej w tańcu solo, co przełoży się na taniec w parze. Dzięki temu będziecie mogli wyróżnić się na parkiecie. Widzimy się w czwartek 26.01 o 17:00. Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Oferta dla tańczących bachateros

Oferta dla tańczących bachateros

Amigos Bachateros! Dla wszystkich fanów bachaty tańczących już od pewnego czasu i chcących się dalej rozwiajać zbieramy w jednym miejscu pełną listę kursów bachatowych na poziomie od P-open w górę, które ruszają w nowym sezonie - październik 2022.
Zapraszamy serdecznie!
Więcej
Bachata P3 regularny kurs z Bogusią i Dominikiem

Bachata P3 regularny kurs z Bogusią i Dominikiem

Bachateros! Zapraszamy do rozwijania swoich tanecznych umiejętności na regularnym kursie bachaty P3 w czwartki o 19:05 (kurs 2x60min.). Intensywne zajęcia poprowadzi dla Was wspaniały team instruktorski Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Dołącz do fantastycznej grupy już dziś! Spotykamy się raz w tygodniu na Żelaznej 59. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny! Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Bachata poziom P-open crash course Bogusia & Dominik 11-12.02

Bachata poziom P-open crash course Bogusia & Dominik 11-12.02

Bachateros! Już 11-12.02 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course bachaty na poziomie P-open (dla znających dobrze podstawy), który poprowadzi dla Was para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary! Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie. Gwarantujemy pasję i wiedzę, dobrą zabawę, uśmiech i zadowolenie :) Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Bachata P2 crash course Bogusia i Dominik 11-12.02

Bachata P2 crash course Bogusia i Dominik 11-12.02

Bachateros! Już w weekend 11-12.02 zapraszamy intensywne zajęcia bachaty na poziomie P2 w ramach crash coursu weekendowego. Kurs poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...