Dominik Kostrzewski
Dominik Kostrzewski

Dominik przygodę z tańcem rozpoczął w dzieciństwie, rodzice puszczali mu modern talking, a on tańczył przez całe dnie. Było to dla niego naturalne, miał  to we krwi i tak zostało do dziś. W qieku 13 lat namówił rodziców, żeby zapisali go na zajęcia breakdance, potem pojawił się hip-hop.

W 2017 roku poznał bachatę i szkoły tańca stały się jego drugim domem, każdy wolny czas poświęcał na naukę tańca. W 2019 roku zdobył 2 miejsce w konkursie Jack&Jill Bachata competition. Jego marzeniem od zawsze była praca związana z tańcem i udało się je spełnić!

Jak sam mówi, tańczy z pasji, którą chce się dzielić z innymi. W tańcu bardzo ważne są dla niego emocje, dobra zabawa i uśmiech partnerki. Najważniejsze są dla niego relacje z ludźmi, jest bardzo komunikatywną osobą, można z nim porozmawiać na każdy temat. 

Prywatnie człowiek wielu zainteresowań. Lubi podróże, ma na swoim koncie przejechane ponad 20 krajów autostopem (ok. 25.000 km). W zimę lubi pływać w jeziorze a wakacje spędza w górach i zbiera minerały. Miłośnik natury, interesuje się też psychologią. Zanim rozpoczął przygodę z tańcem pracował jako konferansjer, wodzirej, menedżer zespołów sprzedażowych itd. Dziś wie, że taniec to to czego szukał :)
Kursy, które prowadzi Dominik:
Zobacz ostatnie newsy dla Dominik:
Oferta dla tańczących bachateros

Oferta dla tańczących bachateros

Amigos Bachateros! Dla wszystkich fanów bachaty tańczących już od pewnego czasu i chcących się dalej rozwiajać zbieramy w jednym miejscu pełną listę kursów bachatowych na poziomie od P-open w górę, które ruszają w nowym sezonie - październik 2022.
Zapraszamy serdecznie!
Więcej
Bachata P-open Bogusia & Dominik na Solcu 11.10

Bachata P-open Bogusia & Dominik na Solcu 11.10

Jeśli znasz dobrze podstawy bachaty i chcesz kontynuować swoją przygodę z nauką tego zmysłowego tańca świetnie trafiłaś/eś! Już od wtorku 11.10 zapraszamy na intensywny kurs bachaty na poziomie P-open. Zajęcia od 20:45 (2x55min.) w lokalizacji Solec 38 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Widzimy się na parkiecie!
Więcej
Bachata P-open imprezowe kombinacje Bogusia & Dominik - crash course 15-16.10

Bachata P-open imprezowe kombinacje Bogusia & Dominik - crash course 15-16.10

Potrzebujesz ciekawych niestandardowych rozwiązań na imprezę, które zaskoczą partnerkę i spowodują uśmiech na jej twarzy? Zapraszamy 15-16.10 na crash course bachaty P-open, który poprowadzi para fantastycznych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik KostrzewskiNa tym crash course stawiamy na zabawę - będą to kombinacje, które spowodują, że partner/ka na pewno Cię zapamięta i będzie chciał/a tańczyć z Tobą częściej! Gwarantujemy dobra zabawę i imprezowe triki :) Zarezerwuj miejsce już dzisiaj.
Więcej
Bachata od podstaw P1 Bogusia & Dominik na Solcu 11.10

Bachata od podstaw P1 Bogusia & Dominik na Solcu 11.10

Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Mamy coś dla Ciebie! Od wtorku 11.10 o 19:40 zapraszamy do lokalizacji Solec 38 (Powiśle) na regularny kurs bachaty zupełnie od podstaw. W jej wyjątkowy świat zabierze Was para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie! Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Wzmocnienie taneczne & body movement z Dominikiem 06.10

Wzmocnienie taneczne & body movement z Dominikiem 06.10

Zupełna nowość w Salsa Libre! Zapraszamy Was na regularny kurs od czwartku 06.10 wzmocnienie taneczne & body movement open, który poprowadzi dla Was wspaniały Dominik Kostrzewski. Na zajęciach będziecie wzmacniali mięśnie, które są potrzebne do tańca. Dominik pokaże Wam jak odpowiednio je ćwiczyć. W planie także izolacje i body movement. Kurs odbywa się o 17:00 na Żelaznej 59. Wpadnij na zajęcia do Salsa Libre!
Więcej
HoliDance - bachata P-open Bogusia & Dominik 26.09

HoliDance - bachata P-open Bogusia & Dominik 26.09

Bachateros! Zapraszamy do rozwijania swoich tanecznych umiejętności z zakresu bachaty w ramach intensywnego, wakacyjnego kursu HoliDance. 5 dni zajęć na poziomie P-open poprowadzi dla Was zjawiskowa para instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Kurs odbywa się od poniedziałku 26.09 do piątku od 20:10 do 22:10 na Żelaznej 59. Nie czekaj i dołącz do fantastycznej grupy :) Widzimy się na parkiecie!
Więcej
HoliDance 2022 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2022 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia,
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od lipca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na sierpień i wrzesień! 
Więcej
Bachata P2 regularny kurs z Bogusią i Dominikiem 06.10

Bachata P2 regularny kurs z Bogusią i Dominikiem 06.10

Bachateros! Zapraszamy do rozwijania swoich tanecznych umiejętności na regularnym kursie bachaty P2 w czwartki o 19:05 (kurs 2x55min.). Intensywne zajęcia poprowadzi dla Was wspaniały team instruktorski Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Dołącz do fantastycznej grupy już dziś! Spotykamy się raz w tygodniu na Żelaznej 59. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny! Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Bachata poziom P4 crash course Bogusia & Dominik 29-30.10

Bachata poziom P4 crash course Bogusia & Dominik 29-30.10

Bachateros! Już 29-30.10 zapraszamy na intensywny weekendowy crash course bachaty na poziomie P4, który poprowadzi dla Was para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary! Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie. Gwarantujemy pasję i wiedzę, dobrą zabawę, uśmiech i zadowolenie :) Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...