Dominik Kostrzewski
Dominik Kostrzewski

Dominik przygodę z tańcem rozpoczął w dzieciństwie, rodzice puszczali mu modern talking, a on tańczył przez całe dnie. Było to dla niego naturalne, miał  to we krwi i tak zostało do dziś. W qieku 13 lat namówił rodziców, żeby zapisali go na zajęcia breakdance, potem pojawił się hip-hop.

W 2017 roku poznał bachatę i szkoły tańca stały się jego drugim domem, każdy wolny czas poświęcał na naukę tańca. W 2019 roku zdobył 2 miejsce w konkursie Jack&Jill Bachata competition. Jego marzeniem od zawsze była praca związana z tańcem i udało się je spełnić!

Jak sam mówi, tańczy z pasji, którą chce się dzielić z innymi. W tańcu bardzo ważne są dla niego emocje, dobra zabawa i uśmiech partnerki. Najważniejsze są dla niego relacje z ludźmi, jest bardzo komunikatywną osobą, można z nim porozmawiać na każdy temat. 

Prywatnie człowiek wielu zainteresowań. Lubi podróże, ma na swoim koncie przejechane ponad 20 krajów autostopem (ok. 25.000 km). W zimę lubi pływać w jeziorze a wakacje spędza w górach i zbiera minerały. Miłośnik natury, interesuje się też psychologią. Zanim rozpoczął przygodę z tańcem pracował jako konferansjer, wodzirej, menedżer zespołów sprzedażowych itd. Dziś wie, że taniec to to czego szukał :)
Kursy, które prowadzi Dominik:
Zobacz ostatnie newsy dla Dominik:
Bachata od podstaw P1 crash course Bogusia i Dominik 4-5.12

Bachata od podstaw P1 crash course Bogusia i Dominik 4-5.12

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Już 4-5.12 zapraszamy na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Crash course odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Za 2 tygodnie kontynuacja nauki na poziomie P2. Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
Bachata P-open crash course z Dominikiem i Bogusią 18-19.12

Bachata P-open crash course z Dominikiem i Bogusią 18-19.12

Znasz podstawy bachaty i chcesz kontynuować intensywnie dalej?! Zapraszamy na bachatę P-open w ramach crash coursu już 18-19.12. Dwa dni nauki pod okiem fantastycznych instruktorów - zajęcia poprowadzą Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś! Widzimy się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Do zobaczenia :)
Więcej
Kursy bachaty od podstaw

Kursy bachaty od podstaw

Marzy Ci się nauka tańca w parze? Podobają Ci się sensualne, romantyczne, płynące tańce? Bachata sensual to hiszpańska wersja gorącego dominikańskiego tańca i idealny wybór dla Ciebie! W Salsa Libre przygotowaliśmy szeroki wybór kursów dla początkujących w wielu dogodnych terminach i godzinach! Rozpocznij swoją przygodę z bachatą już teraz :)
Więcej
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Bachata od podstaw P1 z Dominikiem i Bogusią - kurs regularny 22.10

Bachata od podstaw P1 z Dominikiem i Bogusią - kurs regularny 22.10

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak zapraszamy Cię od piątku 22.10 o 17:00 na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia (2x 50 min.) poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...