Maciek Duda
Maciek Duda

Maciek Duda- tancerz, muzyk - przygodę z tańcem rozpoczął od najmłodszych lat. Mieszkając w Hiszpanii rozwijał swoje umiejętności pod okiem największych gwiazd świata. W roku 2018 tworzył choreografie do programu tanecznego "Taniec Życia" emitowanego w ogólnopolskiej telewizji TVN. Prowadził zajęcia na wielu festiwalach w Polsce i za granica (m.in. Bachata King Festival- Grecja, Estonia Bachata Festival, Bachata All Stars Festival Budapeszt, El Sol Warsaw Festival i wiele innych). Obecnie wraz z Adrianą Drozdowicz tworzy taneczny duet Duda & Adriana e-bachata.com

Na bieżąco rozwija swoje umiejętności u najlepszych tancerzy na świecie, głównie z Hiszpanii. Biegła znajomość języka hiszpańskiego pozwala mu na skrupulatne czerpanie wiedzy i późniejsze przekazywanie jej bezpośrednio swoim kursantom.

Znany jest ze swojej charyzmy oraz prostego sposobu przekazywania wiedzy, dlatego zapraszany jest na liczne festiwale i warsztaty w Polsce jak i za granicą.

Wideo z Maciek:
Kursy, które prowadzi Maciek:
Zobacz ostatnie newsy dla Maciek:
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
SUMMER DREAM CAMP CHORWACJA 2021

SUMMER DREAM CAMP CHORWACJA 2021

SUMMER DREAM CAMP CHORWACJA 2021
Szalony, nieprzewidywalny, pełen samych najlepszych instruktorów i speców od animacji i bezsprzecznie największy polski salsowo-bachatowo-kizombowo-zoukowy event wyjazdowy nad Adriatykiem!!
Więcej
Bachata poziom S1 Duda&Adriana - od 5.10

Bachata poziom S1 Duda&Adriana - od 5.10

Bachateros! Już od wtorku 5.10 o 20:10 zapraszamy Was do Salsa Libre na kurs zmysłowej bachaty na poziomie S1. Na zajęciach popracujecie nad techniką i poznacie sprawdzone sposoby na to aby zabłysnąć na parkiecie! Kurs poprowadzi jedna z najlepszych bachatowych par w Polsce Duda&AdrianaNie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zapisz się na zajęcia już dzisiaj :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...