Eduard Moreno
Eduard Moreno

Edu to Hiszpan mieszkający w Warszawie z ogromną pasją do tańca. Swoją taneczną drogę rozpoczął zaraz po studiach w 2008 od hip hopu i od tego czasu nie zwolnił tempa.  Jego zaangażowanie i motywacja szybko zrobiły z niego performera, który ma na koncie takie sukcesy jak pierwsze miejsce w mistrzostwach Europy w hip hopie wraz z jego uwczesną grupą "Deepers". 

Kilka lat później jego pasja stała się też pracą - zaczął prowadzić zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Gdy z Hiszpanii przeprowadził się do Wielkiej Brytanii uczył hip hopu grupy studenckie, które brały później udział w prestiżowych, federacyjnych mistrzostwach świata UDO w Glasgow.

Jako tak doświadczony już tancerz 3 lata temu natrafił na bachatę, która całkowicie skradła jego serce. Zarażony nowa pasją podróżował po wielu krajach świata w poszukiwaniu wiedzy i inspiracji. Taką samą miłością darzy zarówno proces uczenia się jak i proces nauczania. Ciągle poszukuje nowych narzędzi i rozwiązań, które pozwolą mu jak najlepiej przekazywać wiedzę. Uwielbia motywować swoich uczniów i zapewniać im niepowtarzalną, sprzyjającą rozwojowi i dobrej zabawie atmosferę na zajęciach. 

Jeśli interesuje Cię rzetelna, dobrze przekazywana wiedza, technika footworku, spójny z podstawami styling nie możesz przegapić jego zajęć! :)
Zobacz ostatnie newsy dla Eduard:
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...