Eduard Moreno
Eduard Moreno

Edu to Hiszpan mieszkający w Warszawie z ogromną pasją do tańca. Swoją taneczną drogę rozpoczął zaraz po studiach w 2008 od hip hopu i od tego czasu nie zwolnił tempa.  Jego zaangażowanie i motywacja szybko zrobiły z niego performera, który ma na koncie takie sukcesy jak pierwsze miejsce w mistrzostwach Europy w hip hopie wraz z jego uwczesną grupą "Deepers". 

Kilka lat później jego pasja stała się też pracą - zaczął prowadzić zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Gdy z Hiszpanii przeprowadził się do Wielkiej Brytanii uczył hip hopu grupy studenckie, które brały później udział w prestiżowych, federacyjnych mistrzostwach świata UDO w Glasgow.

Jako tak doświadczony już tancerz 3 lata temu natrafił na bachatę, która całkowicie skradła jego serce. Zarażony nowa pasją podróżował po wielu krajach świata w poszukiwaniu wiedzy i inspiracji. Taką samą miłością darzy zarówno proces uczenia się jak i proces nauczania. Ciągle poszukuje nowych narzędzi i rozwiązań, które pozwolą mu jak najlepiej przekazywać wiedzę. Uwielbia motywować swoich uczniów i zapewniać im niepowtarzalną, sprzyjającą rozwojowi i dobrej zabawie atmosferę na zajęciach. 

Jeśli interesuje Cię rzetelna, dobrze przekazywana wiedza, technika footworku, spójny z podstawami styling nie możesz przegapić jego zajęć! :)
Kursy, które prowadzi Eduard:
Zobacz ostatnie newsy dla Eduard:
HoliDance - bachata dominicana open Agnieszka & Edu 2.08

HoliDance - bachata dominicana open Agnieszka & Edu 2.08

Bachateros! Mamy coś dla Was :) Już od poniedziałku 2.08 zapraszamy do Salsa Libre na intensywny, wakacyjny kurs HoliDance bachaty dominicany na poziomie open! To jedyna w swoim rodzaju okazja na poszerzenie swoich bachatowych horyzontów i powrót do korzeni. Kurs poprowadzi wystrzałowy team instruktorski - Agnieszka Pawińska & Eduard Moreno. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku o 21:15 na Żelaznej 59. Nie trać czasu i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
HoliDance - bachata footwork open Agnieszka & Edu 2.08

HoliDance - bachata footwork open Agnieszka & Edu 2.08

Bachateros! Od poniedziałku 2.08 zapraszamy na intensywny, wakacyjny kurs HoliDance bachata footwork open. Te zajęcia to doskonała opcja na pracę nad swoją indywidualną techniką, koordynacją i muzykalnością! Stylistycznie zajęcia będą zahaczać o bachatę sensual, modernę oraz dominicanę. Kurs poprowadzi zjawiskowa para instruktorska Agnieszka Pawińska & Eduard Moreno. Zajęcia od poniedziałku do piątku o 20:10 na Żelaznej 59. W HoliDance możesz wziąć również online w ramach livestreamu.
Więcej
HoliDance 2021 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2021 - intensywne kursy wakacyjne

INTENSYWNE, WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście. 
Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance:
-> intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia,
-> weekendowe crash coursy,
-> różne techniki taneczne zarówno solo jak i w parze, 
-> różne poziomy zaawansowania,
-> od lipca do września włącznie.  
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą HoliDance na sierpień i wrzesień! 
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...