Eloy Rojas
Eloy Rojas

Profesjonalny tancerz, choreograf i nauczyciel z Wenezueli, gdzie kultura, smak i latynoski styl życia stanowi nieodłączną część codzienności. Naukę tańca rozpoczął w 2008r. w szkole Son Klandestinos w Caracas.

W latach 2009-2012 uzyskał oficjalny certyfikat "Alto Voltage Perdomo Salsa D´Cuba" jako profesjonalny tancerz, choreograf nauczyciel tańca w Caracas - Wenezueli.

Ukształtowały go - balet, taniec współczesny; latynoskie, afro-latynoskie i karaibskie rytmy w różnych szkołach i krajach.

W 2014 roku przeniósł się do Mexico City, gdzie kontynuował naukę i jednocześnie wraz ze swoim partnerem założył własną szkołę tańca Be Dancer. W tym czasie jeździł na różne międzynarodowe kongresy i warsztaty, aby doskonalić swoją formację pod okiem uznanych nauczycieli, takich jak Eddie Torres i wielu innych.

W 2016 r. przeniósł się do Berlina i do tej pory kontynuuje naukę, występując i nauczając w różnych szkołach, na kongresach, warsztatach, seminariach, obozach w różnych miastach. Rozwija własny styl i dzieli się doświadczeniami tanecznymi.

W 2019 roku współpracował z Bersy Cortez przy najnowszym projekcie Africanmambo.

Obecnie prowadzi szkołę tańca w Berlinie - studio EJR, w którym oferuje kursy taneczne na wszystkich poziomach zaawansowania. Eloy podróżuje po Europie, bierze udział w licznych spektaklach i warsztatach pełnych smaku, życia i energii.
Wideo z Eloy:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...