Ewelina Wójtowicz

Kompaktowy nośnik energii, wdzięku i poczucia humoru, który zaraża miłością do bachaty sensual w Lublinie i, gościnnie, w Warszawie. Stała bywalczyni parkietów socjalowych, rozwijająca swoje umiejętności również w salsie liniowej – jak sama mówi, salsa zwróciła jej w głowie, jednak w sercu wciąż gra bachata.

To, co rozkochało Ewelinę w tańcu, to ekspresja, płynność ruchu i bycie tu i teraz w muzyce. Mając doświadczenie z teatrem, szukała przestrzeni dla wyrazu emocji i zmysłowości, znajdując to właśnie w bachacie sensual. Dodając do tego connection i interakcję z partnerem, totalnie przepadła i na stałe wpisała tę aktywność w swój grafik – za dnia Project Manager, wieczorem zaś tancerka!

Jako instruktorka stawia na mocne połączenie dwóch wymiarów: zrozumienie logiki ruchu i „włożenie” go w ciało poprzez praktykę. Jak sama podkreśla, ruch jest dla ciała zupełnie naturalny, trzeba jedynie nadać mu kierunek i wyraz. Na zajęciach nie brakuje trafnych porównań ułatwiających zrozumienie materiału, ale również sucharów utrzymujących odpowiednią równowagę energii na sali. Co więcej, Ewelina stawia na indywidualny feedback i poświęca uwagę każdej osobie, aby zadbać o komfort i postęp w trakcie każdych zajęć. Jej celem jest, aby każdy odnalazł swobodę i radość w tańcu, tworząc wyjątkowe doświadczenie. Bo czy nie jest niesamowite to, że dwoje obcych sobie ludzi potrafi bezbłędnie rozmawiać ze sobą tańcem?

Zobacz, jak tańczy i wpadnij do niej na zajęcia! 🙂

Znajdziesz mnie również na: