Fabrizio Febi
Fabrizio Febi

Fabrizio Febi swoje pierwsze kroki w świecie tanecznym postawił w wieku 10 latosiągając niezwykłe wyniki w konkursach krajowych i międzynarodowych (w tańcach karaibskich). 
W 2011 roku dołączył do Latin Passion Group w reżyserii mistrzów Michele di Benedetto i Chiary Barone, która występowała na najlepszych scenach świata, takich jak: Rzym, Mediolan, Nowy Jork, Fryburg, Amsterdam, Berlin, Los Angeles, Londyn, Montreal. W 2014 roku wystąpił w wielkiej 45-minutowej produkcji Adolfo Indacochea „Tribute to the Kings” w hołdzie dla wielkiego Tito Puente i Eddiego Torresa.
Jest częścią The Latin Soul Dancers Adolfo Indacochea, co już od 2014 roku dało mu możliwość tańczenia na całym świecie!! W 2016 roku otworzył własne studio Mambo & Co w Pescara we Włoszech. W 2018 roku zaczął tańczyć z Giulią Michelini i zostali nową parą na scenie mambo.

Jak mówi Fabrizio: Wspólna praca z Giulią pozwala nam stworzyć własny sposób tańczenia mambo, zachowując tradycję, ale z różnymi elementami i wpływami- na przykład z ruchu kubańskiego, swing jazzu i lindyhop. Taniec to moja praca, ale jednocześnie największa pasja, w której spełniam się każdego dnia :)
Wideo z Fabrizio:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...