Giulia Michelini
Giulia Michelini

Giulia Michelini- kiedy miała 13 lat, zaczęła się uczyć baletu, jazzu i tańców karaibskich. W 2008 roku dołączyła do Flamboyan Dancers w reżyserii Marco Berretty i Shearley Alicea. Tańczyła w tej grupie przez 10 lat.
W 2016 roku uczyła w Sosa Academy w Mediolanie. Razem z Giulią Galparoli jest wicemistrzynią Mundial de Pasos Libres „La Negra”. W 2017 brała udział w castingu do Latin Dream’s Dance. Jest częścią The Latin Soul Dancers Adolfo Indacochea.
Od 2017 roku, tańczy z Fabrizio Febi. Po pewnym czasie zaczęła tańczyć tylko z nim, aby stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl.

Jak twierdzi Giulia ich mambo opiera się na tradycji, ale jest wzbogacone o pewne elementy i wpływy z innych technik. Dzięki temu ich taniec jest tak wyjątkowy :)
Wideo z Giulia:
Kursy, które prowadzi Giulia:
Zobacz ostatnie newsy dla Giulia:
Salsa Drill Day warsztaty z Fabrizio i Giulią 18.04

Salsa Drill Day warsztaty z Fabrizio i Giulią 18.04

Salseros mamy dla Was wyjątkową gratkę!
Warsztaty z topowymi tancerzami nowojorskiego mambo on2 skrojone do naszych librowych potrzeb - specjalnie dla średnio zaawansowanych tancerzy salsy (i na 1 i na2!)
Warsztaty (poziom S-open) poprowadzą Fabrizio i Giulia z formacji Latin Soul Dancers legendarnego tancerza mambo Adolfo Indacochea.
Wieczorem oczywiście impreza z pokazami!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...