Kata (Kati) Okuszko
Kata (Kati) Okuszko

Dwukrotna zwyciężczyni międzynarodowego konkursu Bachata Social Competition z 2016 i 2017 roku oraz nagrody publiczności. Występowała w teatrze ("My fair lady"), telewizji (Eurowizja, "Jaka to melodia"), na koncertach ("Festiwal muzyki lat 90'", "Kabareton"), oraz w wielu reklamach, teledyskach i przy innych eventach. Tańczy od 19 lat. Przez 16 lat zajmowała się tańcem towarzyskim, gdzie zdobyła klasę S w obu stylach. 
Ma na swoim koncie wiele sukcesów w Polsce i na świecie, m.in.:
- wicemistrzostwo Polski w klasie A
- ćwierćfinał w kategorii World Open Latin na Polish Open Championships
- uplasowanie się w pierwszej 50 na Dutch Open w Assen
- w pierwszej 40 na UK Open

Po tańcu towarzyskim zajęła się innymi technikami, m. in. tangiem argetyńskim (była członkinią pierwszej w Polsce zawodowej formacji tanga argentyńskiego), kizombą oraz bachatą. W tym stylu się zakochała. Jeżdżąc wielokrotnie na festiwale na świecie miała okazję szkolić się u najlepszych. Najchętniej nie wychodziłaby z sali - w spaniu na macie do jogi nie widzi nic złego.

Uwielbia uczyć, a szerokie doświadczenie taneczne pozwala jej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego kursanta, a dbałość o detale sprawia, że dokłada wszelkich starań by każdy nie tylko świetnie prezentował się na parkiecie, ale i doskonale czuł w ruchu.

Jej zdaniem "Taniec jest czymś naturalnym. Trochę techniki na początek, a potem wystarczy usłyszeć muzykę".

Wideo z Kata (Kati):
Kursy, które prowadzi Kata (Kati):
Zobacz ostatnie newsy dla Kata (Kati):
Duda & Kati - Bachata S-open crash course 27.10

Duda & Kati - Bachata S-open crash course 27.10

Znasz dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwinąć swoje umiejętności taneczne? Mamy coś dla Ciebie! Już w niedzielę 27.10 zapraszamy na crash course na poziomie S-open. Zajęcia poprowadzi nowa na rynku para instruktorów, która wzbudza zainteresowanie całej bachatowej Polski Maciek Duda & Kata (Kati) Okuszko!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...