Katarzyna Zasada
Katarzyna Zasada

Kasia Zasada to instruktorka z dyplomem trenera personalnego, która potrafi właściwie zadbać także o dobrą kondycję kursantów. Kilka lat temu zakochała się w gorących rytmach salsy i bachaty. Od 2014 roku z dużym zaangażowaniem doskonali umiejętności pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów. Ciągle rozwija się, biorąc udział w warsztatach z najbardziej uznanymi instruktorami z całego świata, m.in. Andrea & Silvia, Pablo & Raquel, Luis & Andrea, Kiko & Christina.

Uczestniczyła w międzynarodowych festiwalach, na których występowała na scenie z Tanią Cannarsą i Amneris Martinez. Jest zwyciężczynią pierwszej edycji Bachata Jack&Jill Competition w 2017 r., razem z Nikitą Bubnov wytańczyła trzecie miejsce w Bachata Stars Poland 2019. Od lat tańczy również w warszawskich grupach choreograficznych. Gdy staje na parkiecie nic nie jest jej straszne, muzyka ją niesie, a widownia motywuje, by dać z siebie maksimum. Znawcy mówią, że urodziła się, żeby improwizować. Na zajęciach poza doskonaleniem techniki, chce wydobyć z uczestników emocje, które według niej są w tańcu niezbędne.

Jak sama mówi: "Taniec jest dla mnie najlepszym sposobem wyrażania siebie i ulubionym źródłem endorfin.”
Kursy, które prowadzi Katarzyna:
Zobacz ostatnie newsy dla Katarzyna:
Bachata od podstaw Nikita & Kasia 9-11.11

Bachata od podstaw Nikita & Kasia 9-11.11

Długi weekend listopadowy spędzamy na parkiecie! Wpadnij do Salsa Libre i poznaj podstawy zmysłowej bachaty :) 3 dni intensywnego crash coursu poprowadzą wspaniali instruktorzy
Katarzyna Zasada & Nikita Bubnov.
Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Bachata od podstaw na Ursynowie Kasia & Nikita 10.10

Bachata od podstaw na Ursynowie Kasia & Nikita 10.10

Mamy to! Już od czwartku 10.10 zapraszamy do naszej ursynowskiej lokalizacji- Dom Sztuki na intensywny, dwygodzinny kurs zmysłowej bachaty zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Kasia Zasada Nikita Bubnov. Kurs odbywa się w godzinach 19:40-21:45. Zapraszamy do zapisów panów i pary.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...