Klaudia Łucyk
Klaudia Łucyk

Tańczy od 14 lat. Przygodę z tańcem zaczynała od styli nowoczesnych po latynoamerykańskie. Szczególnie pełne energii tańce brazylijskie są jej największą pasją. Gorącej samby uczyła się od rodowitego Brazylijczyka, który zaszczepił w niej miłość właśnie do samby pod każdą postacią ale nie tylko...

Trochę historii: zaczęła tańczyć w 4 klasie szkoły podstawowej chociaż w jej rodzinie mówi się, że w brzuchu bo przewracała swoją mamę przez oddawanie setek wykopów :-)
Zaczęło się od tańców nowoczesnych - zdobywała często pierwsze miejsca w mistrzostwach Europy i Świata... a skończyło się na ukochanej sambie brazylijskiej. Zawsze zaznacza, że jeszcze kilka lat temu, nie rozumiała zachwytu tym tańcem... . Zdarza się, że sambę brazylijską uważa się  za zwykłe "dreptanie i machanie pośladkami", zbyt skromny strój ( a to przecież tak naprawdę tylko dodatek ) i Klaudia nie ukrywa, że jakiś czas temu była w grupie tych hejterów.
W 2009 roku wszystko się zmieniło. Poznała Brazylijczyka, prywatnie jej życiowego partnera oraz jej największego nauczyciela brazylijskiej samby i innych  tańców brazylijskich.
Na początku było koszmarnie trudno - i zawsze mówi to swoim Kursantkom. Samba to żywioł, radość, kobiecość, sensulaność i wariactwo... Wszystko zależy od tego czy chcemy! Reszta przyjdzie sama, z odrobiną pomocy Klaudii :-)

Od kilku lat regularnie wyjeżdża do Brazylii ( Rio De Janeiro oraz Maceio ).
Są to wyjazdy przede wszystkim wakacyjne ale Klaudia nie byłaby sobą gdyby nie tańczyła. Zawsze korzysta z prywatnych lekcji u brazylijskich tancerek samby. Jak sama mówi - jest to niesamowita przygoda i ogromna dawka wiedzy.
Wraz z Jailsonem de Oliveira stworzyła zespół tańców brazylijskich Samba Art, w którym tańczą również instruktorki Salsa Libre.

Od pewnego czasu zaczęła prowadzić w Salsa Libre zajęcia o magicznej nazwie "płaski brzuch i jędrne pośladki" :-)
 Postanowiła tym samym połączyć taniec ( w większości brazylijskie rytmy z domieszką reggaettonu ) z nieskomplikowanymi ćwiczeniami, używając własnego ciężaru ciała na 'najważniejsze' jego partie. Nie są to zajęcia typowo  fitnessowe ale na pewno angażujące na tyle, by móc stracić kilka centymetrów.
Klaudia stawia w życiu przede wszystkim na uśmiech i cieszenie się każdą chwilą. Problemów w życiu jest masa ale radości ( nawet te najmniejsze ) są najcenniejsze! Swoimi zajęciami pragnie dać oderwanie od rzeczywistości w połączeniu z korzyściami dla nawet najbardziej wymagających.
Wideo z Klaudia:
Kursy, które prowadzi Klaudia:
Zobacz ostatnie newsy dla Klaudia:
Brasil fit open z Klaudią

Brasil fit open z Klaudią

Ladies! Zapraszamy na kultowy niedzielny kurs brasil fit z naszą fantastyczną Klaudią Łucyk w Nowym Sezonie! Wyjątkowe zajęcia pod okiem wspaniałej instruktorki od 10.10 o 13:15 na Żelaznej 59. Nie może Cię zabraknąć! Ten kurs to dawka pozytywnej energii na cały tydzień :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dzisiaj
Więcej
Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Samba średnio zaawansowana z Klaudią

Ladies! W każdą niedzielę o 14:15 zapraszamy Was na kurs samby brazylijskiej ze wspaniałą Klaudią ŁucykZajęcia dedykowane są paniom na poziomie średnio zaawansowanym. Po rozgrzewce w brazylijskich rytmach (funk, swiungeira, forro) przechodzimy do energicznej choreografii. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj! Widzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...