Konrad Ziętek
Konrad Ziętek

Swoją taneczną przygodę z bachatą rozpoczął w 2016 i w niespełna pół roku został instruktorem tego stylu, dziś współtworzy polską scenę bachatową, ucząc na stałe w Lublinie i Warszawie oraz na różnych eventach w Polsce. 

Zwycięzca ostatniej edycji najbardziej prestiżowego konkursu socjalowego Social Competition. 

Od listopada należy do teamu Grupo Esencia Poland, który realizuje międzynarodowe projekty Grupo Esencia prowadzonego przez słynną parę Marco i Sara. 

Uosobienie młodości, talentu, spontaniczności i fantazji. Ceni umiejetność tworzenia własnych kombinacji i improwizacji. Z poczuciem humoru dzieli wiedzą z kursantami. Ceniony instruktor, Dj, video maker w jednej osobie.
Kursy, które prowadzi Konrad:
Zobacz ostatnie newsy dla Konrad:
Kursy bachaty od podstaw

Kursy bachaty od podstaw

Marzy Ci się nauka tańca w parze? Podobają Ci się sensualne, romantyczne, płynące tańce? Bachata sensual to hiszpańska wersja gorącego dominikańskiego tańca i idealny wybór dla Ciebie! W Salsa Libre przygotowaliśmy szeroki wybór kursów dla początkujących w wielu dogodnych terminach i godzinach! Rozpocznij swoją przygodę z bachatą już teraz :)
Więcej
Bachata od podstaw P1 intensywnie - Julia & Konrad 2.11

Bachata od podstaw P1 intensywnie - Julia & Konrad 2.11

Mamy to! Już we wtorek 2.11 zaczynamy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich w ramach wakacyjnych, intensywnych kursów HoliDance: Bachata - to taniec i muzyka z Dominikany! W jej wyjątkowy świat zabiorą Was fantastyczni instruktorzy Julia Martowicz & Konrad Ziętek. Zapraszamy na intensywne zajęcia (2x50min.) od 2.11 o 21:15 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Widzimy się na parkiecie!
Więcej
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...