Kuba Nowak
Kuba Nowak

Kuba swoją pasję odkrył w wieku 14 lat, w klubie tańca sportowego w Płońsku. Przez 8 lat występował i zdobywał puchary na turniejach tańca, zdobywając najwyższą polską klasę taneczną w tańcach latynoskich już po 4 latach. Karierę instruktora zaczął w wieku 18 lat, a w wieku 20, dzięki nieustąjacej pasji dzielenia się tańcem z innymi, założył swoją szkołę tańca. Wtedy też poczuł potrzebę ogólnego rozwoju tanecznego i zdobywał wiedzę z hip hopu, jazzu, baletu, afro i socialu (improwizowanego tańca w parze salsy i bachaty).

Dziś zajmuje się przede wszystkim social dance i uczy takich styli jak salsa liniowa, bachata, merengue, tango argentino ale także lindy hop, czy walczyk (i wiele więcej). Szerokie horyzonty pozwalają mu nie tylko w przystępny sposób przekazywać wiedzę, ale przede wszystkim budować niepowtarzalną atmosferę na zajęciach.

Pracował z grupami w każdym wieku - od przedszkolaków po seniorów. Kursanci cenią go zarówno za zajęcia grupowe, prywatne, latino solo, jak i sexy dance dla kobiet. Kuba daje z siebie 100% w każdych warunkach, bo uważa, że "kroki i technika, są tylko środkiem wyrazu. Prawdziwe znaczenie w tańcu ma człowiek i jego emocje".
Wideo z Kuba:
Kursy, które prowadzi Kuba:
Zobacz ostatnie newsy dla Kuba:
Bachata Urban Style S-open Weronika & Kuba 29.02-1.03

Bachata Urban Style S-open Weronika & Kuba 29.02-1.03

Przed nami druga edycja wyjątkowego crash coursu bachata urban style z WeronikąKubą! Styl ten to klasyczne figurki w 'miejskim' wydaniu. Pełen zapożyczeń z hip-hopu, tańca nowoczesnego, odkrywający nowe jakości ruchu i interpretacje muzyki. Jeśli uwielbiasz bawić się tańcem tak jak my, to są to zajęcia dla Ciebie! Zapraszamy bachateros na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym :)
Więcej
Bachata poziom P2 Weronika & Kuba 29.02-1.03

Bachata poziom P2 Weronika & Kuba 29.02-1.03

Mamy to! Już 29.02-1.03 kontynuujemy naukę bachaty na poziomie P2 w ramach crash coursu weekendowego. Zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy
Weronika Gronowska i Kuba Nowak.
Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny!
Więcej
Bachata od podstaw z Weroniką i Kubą 24.01

Bachata od podstaw z Weroniką i Kubą 24.01

Zaczynamy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich:
Bachata
- to taniec i muzyka z Dominikany! W jej wyjątkowy świat zabiorą Was przesympatyczni instruktorzy Weronika Gronowska i Kuba Nowak
Zapraszamy na zajęcia od piątku 24.01 o 16:00 na Żelazną 59. Zapraszamy do zapisów panów i pary.
Więcej
Bachata od podstaw Weronika & Kuba 14.02

Bachata od podstaw Weronika & Kuba 14.02

Szukasz oryginalnego prezentu na walentynki? Podaruj swojej drugiej połówce pasję! Zabierz ją/jego na kurs zmysłowej bachaty! Już od piątku 14.02 o 20:10 zapraszamy na Żelazną 59 na zajęcia od podstaw! Kurs poprowadzi
wspaniała para instruktorów 
Weronika Gronowska Kuba Nowak. Nie masz pary? To żaden problem! Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie :) Zapraszamy do zapisów panów.

Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...