Magda Glińska
Magda Glińska


Magda to doświadczona instruktorka, która od najmłodszych lat uwielbiała tańczyć i uczęszczała na zajęcia taneczne w jednym z łódzkich domów kultury. Jednak swoją prawdziwą przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat, kiedy to trafiła na kurs tańca towarzyskiego. Przez kilka lat był to przewodni styl, jednak cztery lata później podczas pobytu w Hiszpanii poznała i pokochała Bachatę. Od tego czasu oddaje się tej technice całym serduchem :)

Z czasem próbowała swoich sił w innych technikach takich jak salsa LA, salsa NY, salsa kubańska, kizomba, zouk etc. Ukończyła również 2,5 letni kwalifikacyjny kurs instruktorski.
Cały czas rozwija swoje umiejętności na warsztatach i festiwalach.
 
Podczas kursu przekaże wiedzę nie tylko jako partnerka ale poprowadzi również Bachatę i Salsę jako partner ;) Na zajęciach wyjaśni kobietom jak ładnie prezentować się w tańcu, a panom jak poprowadzić partnerkę (w końcu kto Wam lepiej powie jak prowadzić, niż kobieta, która wie jak chciałaby być prowadzona).

Na co dzień uczy w Warszawie i w Łodzi, ale można ją również spotkać na warsztatach, które prowadzi w Polsce (a w ostatnim czasie także za granicą).
Wideo z Magda:
Kursy, które prowadzi Magda:
Zobacz ostatnie newsy dla Magda:
Bachata solo unisex od podstaw ONLINE z Magdą 31.03

Bachata solo unisex od podstaw ONLINE z Magdą 31.03

Zastanawiasz się jak wykorzystać wolny czas w domu? Spróbuj czegoś nowego! Naucz się podstawowych kroków bachaty w wersji solo! Już od wtorku 31.03 zapraszamy na zajęcia ONLINE bachata solo UNISEX zupełnie od podstaw! Kurs poprowadzi wspaniała instruktorka
Magda Glińska. Transmisja o 20:10 w formie webinaru.
Więcej
Ogłoszenie

Ogłoszenie

Amigos! W związku z dynamiczną sytuacją w kraju przedstawiamy Wam kilka ogłoszeń w zakresie działań podjętych przez nas w tym okresie. Szczegóły w rozwinięciu newsa.
Więcej
PILNE! Instruktor z potwierdzonym koronawirusem

PILNE! Instruktor z potwierdzonym koronawirusem

Kochani! Właśnie przed chwilą (15.03) otrzymaliśmy informację od jednej z naszych instruktorek- Magdy Glińskiej o pozytywnym wyniku testu na KORONAWIRUSA :( Więcej informacji w rozwinięciu newsa.
Więcej
Bachata P-open level Ursynów Magda & Łukasz 6.05

Bachata P-open level Ursynów Magda & Łukasz 6.05

Znasz podstawy bachaty i chcesz kontynuować intensywnie dalej? Zapraszamy Cię na nowy kurs bachaty P-open! Już od środy 6.05 o 19:40 (2h) na Ursynowie zajęcia poprowadzi nasz niezastąpiony instruktorski team Magda Glińska Łukasz
Komorowski
. Pamiętaj o zapisie na kurs :)
Więcej
Bachata musicality- instrumenty Magda & Piotr 25.04

Bachata musicality- instrumenty Magda & Piotr 25.04

Bachata to piękne połączenie tańca i muzyki! Na kursach rozbijamy każdą kombinację na części pierwsze, ale co z piosenkami? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o instrumentach to już 25.04 wpadnij na jednodniowy crash course weekendowy! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Magda Glińska
Piotr KoziołkiewiczWidzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
Bodymovement open ONLINE z Magdą 3.04

Bodymovement open ONLINE z Magdą 3.04

Izolacje, bodymovement i taneczny flow w jednym! Już od piątku 3.04 o 18:00 zapraszamy Was na wyjątkowy kurs bodymovement UNISEX open level z Magdą Glińską
Więcej
Bachata Sensual od podstaw z Magdą i Piotrem 7.02

Bachata Sensual od podstaw z Magdą i Piotrem 7.02

Chcesz tańczyć a nie wiesz od czego zacząć? Zmysłowa bachata będzie doskonałym wyborem! Już od piątku 7.02 zajęcia od podstaw poprowadzą
fantastyczni instruktorzy Magda Glińska & Piotr KoziołkiewiczŻeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) 
Zapraszamy na kurs od 7.02 o 18:00 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zapraszamy do zapisów panów.
Więcej
Bachata footwork unisex ONLINE z Magdą 3.04

Bachata footwork unisex ONLINE z Magdą 3.04

Znasz już podstawowe kroki i figurki w Bachacie, ale chciałbyś/abyś tańczyć bardziej do muzyki? Mamy coś dla Ciebie! Już od piątku 3.04 o 19:05 zapraszamy na regularny kurs online footworku w bachacie, który poprowadzi zjawiskowa Magda Glińska.
Więcej
Bachata Solo P-open ONLINE z Magdą 30.03

Bachata Solo P-open ONLINE z Magdą 30.03

Bachata to sensualny taniec, w którym My kobiety w wyjątkowy sposób możemy użyć swojego sexappealu oraz pokazać jak bardzo jesteśmy zmysłowe. Zapraszamy wszystkie panie znające podstawy (ukończony poziom P1) na kurs bachaty solo na poziomie P-open od poniedziałku 30.03 o 21:15 z fantastyczną Magdą Glińską.

Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...