Magda Glińska
Magda Glińska


Magda to doświadczona instruktorka, która od najmłodszych lat uwielbiała tańczyć i uczęszczała na zajęcia taneczne w jednym z łódzkich domów kultury. Jednak swoją prawdziwą przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat, kiedy to trafiła na kurs tańca towarzyskiego. Przez kilka lat był to przewodni styl, jednak cztery lata później podczas pobytu w Hiszpanii poznała i pokochała Bachatę. Od tego czasu oddaje się tej technice całym serduchem :)

Z czasem próbowała swoich sił w innych technikach takich jak salsa LA, salsa NY, salsa kubańska, kizomba, zouk etc. Ukończyła również 2,5 letni kwalifikacyjny kurs instruktorski.
Cały czas rozwija swoje umiejętności na warsztatach i festiwalach.
 
Podczas kursu przekaże wiedzę nie tylko jako partnerka ale poprowadzi również Bachatę i Salsę jako partner ;) Na zajęciach wyjaśni kobietom jak ładnie prezentować się w tańcu, a panom jak poprowadzić partnerkę (w końcu kto Wam lepiej powie jak prowadzić, niż kobieta, która wie jak chciałaby być prowadzona).

Na co dzień uczy w Warszawie i w Łodzi, ale można ją również spotkać na warsztatach, które prowadzi w Polsce (a w ostatnim czasie także za granicą).
Wideo z Magda:
Kursy, które prowadzi Magda:
Zobacz ostatnie newsy dla Magda:
HoliDance 2020 - intensywne kursy wakacyjne

HoliDance 2020 - intensywne kursy wakacyjne

WAKACYJNE KURSY HOLIDANCE to co roku sprawdzona metoda na wakacje w mieście :) Poza regularnymi kursami, które odbywają się u nas przez całe wakacje, zapraszamy na specjalne zajęcia wakacyjne HoliDance - intensywne 5-dniowe (pon-pt) zajęcia z różnych technik tanecznych na różnych poziomach od lipca do września włącznie! W te wakacje poza intensywnymi kursami w ciągu tygodnia planujemy również intensywne crash coursy weekendowe.
Więcej
Bachata P-open z Magdą i Łukaszem

Bachata P-open z Magdą i Łukaszem

Już od piątku 12.06  zapraszamy wszystkich pasjonatów bachaty
do rozwijania swoich tanecznych
umiejętności na regularnym kursie zmysłowej bachaty P-open. Zajęcia
o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 poprowadzi wspaniały team instruktorski 
Magda Glińska & Łukasz Komorowski!
Więcej
Bachata S-open Sensual Dips - Magda & Piotr

Bachata S-open Sensual Dips - Magda & Piotr

Z bachatą sensual jest jak z jedzeniem czekolady - z każdą chwilą chcesz więcej! ;) Jak zrobić, że to więcej było czymś innym, niż tylko powtarzaniem tego co znasz? Jak uzyskać ciekawy pomysł na kombinacje, a przy tym utrzymać naturalność w dynamice pary? Sensual dips! Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszamy 9.06 o 21:15 na cykl zajęć z Magdą i Piotrem!
Więcej
Bachata P-open z Magdą i Łukaszem od 10.06

Bachata P-open z Magdą i Łukaszem od 10.06

Kontynuuj naukę bachaty na regularnym, intensywnym kursie na poziomie P-open (dla znających podstawy). Zajęcia od środy 10.06
od 19:05-21:00
poprowadzi nasz wspaniały team instruktorski Magda Glińska & Łukasz Komorowski. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś :)
Więcej
Bachata solo unisex P-open z Magdą 7.07

Bachata solo unisex P-open z Magdą 7.07

Kontynuujemy naukę bachaty w wersji solo! We wtorki od 7.07 o 18:00
zapraszamy wszystkie osoby znające krok podstawowy na zajęcia bachata solo UNISEX! Kurs prowadzi wspaniała instruktorka 
Magda Glińska. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś :)
Więcej
Bodymovement open z Magdą

Bodymovement open z Magdą

Izolacje, bodymovement i taneczny flow w jednym! W piątki o 17:00 zapraszamy Was na wyjątkowy kurs bodymovement UNISEX open level z Magdą GlińskąZajęcia nastawione będą na rozwijanie ogólnej świadomości ciała, izolację poszczególnych jego części oraz poprawę koordynacji - wszystko to przygotuje Cię na poruszanie się w dowolnym, wybranym przez Ciebie stylu!
Więcej
Bachata footwork unisex z Magdą

Bachata footwork unisex z Magdą

Znasz już podstawowe kroki i figurki w Bachacie, ale chciałbyś/abyś tańczyć bardziej do muzyki? Mamy coś dla Ciebie! W piątki o 18:00 zapraszamy na regularny kurs footworku w bachacie, który poprowadzi zjawiskowa Magda Glińska.
Więcej
Bachata P3 Magda & Piotr

Bachata P3 Magda & Piotr

Znasz podstawy bachaty i chcesz kontynuować intensywnie dalej?! Już od wtorku 9.06 zapraszamy wszystkie osoby dobrze znające podstawy na kurs zmysłowej bachaty na poziomie
P3
, który poprowadzą fantastyczni instruktorzy 
Magda Glińska & Piotr KoziołkiewiczZapraszamy na zajęcia we wtorki o 17:00. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
HoliDance - Bachata od podstaw Magda & Łukasz 20.07

HoliDance - Bachata od podstaw Magda & Łukasz 20.07

Mamy to! Już od poniedziałku 20.07 rozpoczynamy kurs zmysłowej bachaty od podstaw w ramach wakacyjnych kursów HoliDance! Dwugodzinne zajęcia od poniedziałku do piątku od 20:10-22:05
poprowadzą fantastyczni instruktorzy
Magda Glińska & Łukasz Komorowski
.
Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. W kolejnym tygodniu kontynuacja na P3/P4.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...