Michał Wysoczański

​​Michał uczy Zouka od połowy 2011 roku i jest najdłużej uczącym polskim instruktorem tego tańca. Gdy zaczynał tańczyć Zouka, polska scena zoukowa nie istniała, dlatego regularnie jeździł za granicę się szkolić. Zapoczątkował budowanie warszawskiej i polskiej sceny zoukowej, i był organizatorem pierwszej regularnej imprezy zoukowej w Polsce.

W trakcie swojej kariery instruktorskiej Michał wyszkolił wiele „pokoleń” tancerzy, jednocześnie dbając aby pomimo rozrostu warszawskiej sceny zoukowej do jednej z największych w Europie, w środowisku panowała zawsze przyjacielska atmosfera. Na zajęciach Michał przede wszystkim dba o wesoły nastrój i dobrą zabawę, jednocześnie pilnując, aby taniec był bezpieczny dla partnerek.

Jako osoba bez mocnych korzeni tanecznych, która dość późno odkryła taniec, świetnie rozumie wyzwania stające przed nowymi kursantami i dzięki doświadczeniu i analitycznemu podejściu umie wytłumaczyć nawet skomplikowane ruchy w prosty, przejrzysty sposób. Michał jest sędzią Jack and Jilla w Brazilian Zouk Dance Council oraz certyfikowanym instruktorem MAC (Alex de Carvalho’s Methodology).

Znajdziesz mnie również na: