Monika Kosylak
Monika Kosylak

Monika Kosylak to tancerka z długim stażem. Przez wiele lat trenowała taniec towarzyski, lecz miała także styczność z wieloma innymi, czasem skrajnie różnymi stylami, takimi jak: jazz, taniec współczesny, balet, hip-hop, pole dance. Ta rozmaitość  sprawia, że jej kariera taneczna jest bardzo bogata, a Monika jako tancerka nie boi się nowych wyzwań i doświadczeń. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w wielu sukcesach, odniesionych przez Monikę na płaszczyźnie tanecznej. Otóż została ona parokrotnie  medalistką ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego.

Ponadto, regularnie uczestniczy w międzynarodowych festiwalach tanecznych. Jej otwartość i ciągła chęć poznawania, doprowadziły ją do stylów, takich jak: urban kiz, zouk- które obecnie są jej największą miłością. W Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na specjalizacji pedagogika tańca, dowiedziała się w jaki sposób dzielić się z innymi swoją pasją do tańca oraz jak skutecznie przekazywać im wiedzę, umiejętności- które posiada.

Jej zdaniem połączenia między stylami tanecznymi są ciągłą przygodą, która zapewnia ciągły i intensywny rozwój, a przede wszystkim uczy świadomości ciała- niezbędnej do zrozumienia danego tańca i jego idei.
Kursy, które prowadzi Monika:
Zobacz ostatnie newsy dla Monika:
Monika & Maciek crash course urban kiz P2 9-11.11

Monika & Maciek crash course urban kiz P2 9-11.11

Kontynuujemy naukę urban kiz na poziomie P2 podczas długiego, trzydniowego weekendu! Dołącz do nas i poznaj tajniki tego unikatowego stylu pod okiem prawdziwych profesjonalistów zajęcia poprowadzą
Monika Kosylak Maciek Krzemiński.
Crash course odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Kizomba poziom S1 z Maćkiem i Moniką 26-27.10

Kizomba poziom S1 z Maćkiem i Moniką 26-27.10

Już 26-27.10 kontynuujemy naukę
kizomby 
na poziomie S1 tańca, który od kilku lat szturmem podbija warszawskie parkiety socialowe. Jeden poziom w 1 weekend! Kurs poprowadzą fantastyczni instruktorzy Monika Kosylak Maciej KrzemińskiZajęcia odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Urban Kiz od podstaw Maciek & Monika 26-27.10

Urban Kiz od podstaw Maciek & Monika 26-27.10

Mamy to!! Już 26-27.10 zapraszamy Was na wyjątkowy crash course weekendowy- urban kiz od podstaw! Poznaj tajniki tego unikatowego stylu pod okiem prawdziwych profesjonalistów zajęcia poprowadzą Monika Kosylak
Maciek Krzemiński. Crash course odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...