Monika Kosylak
Monika Kosylak

Monika Kosylak to tancerka z długim stażem. Przez wiele lat trenowała taniec towarzyski, lecz miała także styczność z wieloma innymi, czasem skrajnie różnymi stylami, takimi jak: jazz, taniec współczesny, balet, hip-hop, pole dance. Ta rozmaitość  sprawia, że jej kariera taneczna jest bardzo bogata, a Monika jako tancerka nie boi się nowych wyzwań i doświadczeń. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w wielu sukcesach, odniesionych przez Monikę na płaszczyźnie tanecznej. Otóż została ona parokrotnie  medalistką ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego.

Ponadto, regularnie uczestniczy w międzynarodowych festiwalach tanecznych. Jej otwartość i ciągła chęć poznawania, doprowadziły ją do stylów, takich jak: urban kiz, zouk- które obecnie są jej największą miłością. W Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na specjalizacji pedagogika tańca, dowiedziała się w jaki sposób dzielić się z innymi swoją pasją do tańca oraz jak skutecznie przekazywać im wiedzę, umiejętności- które posiada.

Jej zdaniem połączenia między stylami tanecznymi są ciągłą przygodą, która zapewnia ciągły i intensywny rozwój, a przede wszystkim uczy świadomości ciała- niezbędnej do zrozumienia danego tańca i jego idei.
Kursy, które prowadzi Monika:
Zobacz ostatnie newsy dla Monika:
Kizomba od podstaw w 1 weekend Maciek & Monika 14-15.09

Kizomba od podstaw w 1 weekend Maciek & Monika 14-15.09

Już 14-15.09 zapraszamy na
ekspresowy crash course
weekendowy kizomby od podstaw- tańca, który od kilku lat szturmem podbija warszawskie parkiety socialowe.
Jeden poziom w 1 weekend! Kurs poprowadzą Monika Kosylak i Maciej Krzemiński. Zajęcia odbędą się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...