Monika Wesołowska
Monika Wesołowska

Monika Wesołowska- certyfikowana instruktorka tańca sportowego, tancerka turniejowa z ponad 10-cio letnim stażem scenicznym. Stała bywalczyni tanecznych eventów w Polsce i za granicą. Oprócz dominikańskich rytmów bachaty, sercem należy również do salsy. Nie obce jej takie style jak: kizomba, zouk, reggeaton, dancehall oraz jazz. Kocha taniec socjalowy ze względu na ogromny wachlarz możliwości improwizacyjnych.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2008 roku w kieleckich szkołach tańca: Studio Dance Factory, Verso, Candela oraz GO4DANCE. Od samego początku zafascynowały ją latynoskie rytmy, dlatego też od 2010 roku uczestniczyła w zawodach tanecznych na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Wielokrotnie zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski w kat. Latin Show oraz tytuł Mistrza Świata wraz z formacją w 2012 roku w Libercu, Czechy.

Obecnie spełnia się w roli instruktora tańca. Prowadzi zajęcia w Polsce oraz za granicą. Założycielka grup choreograficznych w Estonii. Stale rozwija swoje umiejętności na festiwalach oraz warsztatach w wielu stylach tanecznych.

,,Taniec to dla mnie styl życia, pasja oraz sposób w jaki mogę wyrazić swoje emocje. To miejsce gdzie czuję wolność duszy i ciała. Na zajęciach uwielbiam dzielić się swoją energią oraz radością. Ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech ludzi, którzy płyną w rytm muzyki i oddają się w 100% chwili…"
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...