Natalia Kawa
Natalia Kawa

Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance. 

W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckiem Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji taniec jazzowy. Jako tancerka wielostylowa, oprócz codziennych treningów bierze udział w Krajowych i Międzynarodowych zawodach tanecznych. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do jej sukcesów należą m.in. Mistrzostwo Europy w salsa shine duo, II Wicemistrzostwo Europy w kategorii Caribbean show solo i salsa shine duo.

Jest Mistrzynią Polski w kategorii salsa solo, bachata solo, salsa shine duo i Wicemistrzynią Polski w kategorii Salsa Pary i Caribbean show solo. A także podwójną Mistrzynią Polski w kategorii solo tap dance. 

Na co dzień oprócz realizowania swojej pasji jako tancerka jest instruktorem i choreografem. Praca z innymi daje jej wiele radości i motywacji do dalszego rozwoju. Jej podopieczni co roku zdobywają czołowe miejsca na zawodach tanecznych. Jednym z ich sukcesów jest podwójne Mistrzostwo Polski w kategorii Salsa Grupy. 

Bierze udział i występuje na różnych festiwalach tanecznych takich jak: El Sol Salsa Festival, Salsa Spring Break, Bachaturo, Latino Festiwal, aby móc pogłębiać swoją wiedzę i doszkalać umiejętności. 

Na scenie jest to po prostu bomba taneczna. Osoba pełna pasji i energii do tańca, u której uśmiech nigdy nie znika z twarzy. 
Wideo z Natalia:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...