Nikita Bubnov
Nikita Bubnov

Na pierwszy kurs Bachaty trafił w roku 2013 i tak zafascynował się tym stylem ze od tego czasu nieustannie rozwijał swój warsztat taneczny pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów Bachaty. Uczestnicząc w wielu warsztatach i festiwalach tanecznych miał okazję poznać tajniki Bachaty od najbardziej uznanych i doświadczonych tancerzy Bachaty na świecie: Daniel y Desiree, Korke y Judith, Ronald y Alba, Andrea y Silvia oraz wielu innych.

Tańcząc w różnych formacjach choreograficznych występował podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. na Bachata Stars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.

Godziny ciężkich treningów sprawiły że w 2016 roku Nikita został zwycięzcą pierwszej edycji konkursu "Baila con sorpresa", a w 2018 zdobył III miejsce w międzynarodowym konkursie - Warsaw Bachata Social Competition. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.
Kursy, które prowadzi Nikita:
Zobacz ostatnie newsy dla Nikita:
Bachata od podstaw z Agnieszką i Nikitą 26.10

Bachata od podstaw z Agnieszką i Nikitą 26.10

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Już od poniedziałku 26.10 o 21:15 zapraszamy na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy
Agnieszka Pawińska & Nikita Bubnov. Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Aga & Nikita bachata fusion footwork - 5.10

Aga & Nikita bachata fusion footwork - 5.10

Nadchodzi Bachata Footwork! Pobaw się bachatowymi kroczkami, do bachatowej muzyki, w bachatowymi towarzystwie podczas regularnych zajęć z naszymi wspaniałymi instruktorami
Agą i Nikitą! To świetna okazja, by wnieść do Twojego tańca coś więcej :) Zapraszamy w każdy poniedziałek o 20:10 zarówno stacjonarnie w Salsa Libre jak i online. Startujemy już 5.10!
Więcej
Aga & Nikita bachata fusion S-open 5.10

Aga & Nikita bachata fusion S-open 5.10

Uwaga, nadchodzi nowość! Kurs bachaty fusión dla wszystkich średnio zaawansowanych bachater@s! Będą elementy sensuala, moderny, urbany, dominicany i mnóstwo innych inspiracji z różnych tanecznych stylów. Agnieszka Pawińska i Nikita Bubnov zapraszają do Salsa Libre w każdy poniedziałek o 19:05 już od 5.10. Pamiętaj o zapisie :)
Więcej
Wracamy na parkiety!

Wracamy na parkiety!

Amigos! Za nami długo wyczekiwany moment:
POWRÓT NA PARKIETY - od 6. czerwca!
W rozszerzeniu newsa znajdziecie informacje o:
  • jak będziemy prowadzić zajęcia - zasady pracy studia, co z zajęciami online etc
  • naszych działaniach na rzecz utrzymania reżimu sanitarnego
  • zajęciach w parach (wracają normalnie) i maseczkach (nie wymaga się na zajęciach)
Zapraszamy!
Więcej
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...