Nikita Bubnov
Nikita Bubnov

Na pierwszy kurs Bachaty trafił w roku 2013 i tak zafascynował się tym stylem ze od tego czasu nieustannie rozwijał swój warsztat taneczny pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów Bachaty. Uczestnicząc w wielu warsztatach i festiwalach tanecznych miał okazję poznać tajniki Bachaty od najbardziej uznanych i doświadczonych tancerzy Bachaty na świecie: Daniel y Desiree, Korke y Judith, Ronald y Alba, Andrea y Silvia oraz wielu innych.

Tańcząc w różnych formacjach choreograficznych występował podczas wielu wydarzeń tanecznych w Polsce i zagranicą, m. in. na Bachata Stars Poland, Bachata&Kizomba Warsaw Festival by Bachaturo, Riga Bachata Festival oraz Bachata Magic Festival Prague.

Godziny ciężkich treningów sprawiły że w 2016 roku Nikita został zwycięzcą pierwszej edycji konkursu "Baila con sorpresa", a w 2018 zdobył III miejsce w międzynarodowym konkursie - Warsaw Bachata Social Competition. Jako tancerz, instruktor i choreograf ceni nie tylko technikę, ale również emocje, pasję i kontakt między partnerami.
Kursy, które prowadzi Nikita:
Zobacz ostatnie newsy dla Nikita:
Bachata od podstaw P1 Agnieszką i Nikitą 26.07

Bachata od podstaw P1 Agnieszką i Nikitą 26.07

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Zapraszamy w poniedziałki o 21:15 na kurs bachaty zupełnie od podstaw. Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Agnieszka Pawińska i
Nikita Bubnov. Nie czekaj i zapisz się już dziś :)
Więcej
Aga & Nikita bachata fusion footwork

Aga & Nikita bachata fusion footwork

Nadchodzi Bachata Footwork! Pobaw się bachatowymi kroczkami, do bachatowej muzyki, w bachatowymi towarzystwie podczas regularnych zajęć z naszymi wspaniałymi instruktorami
Agą i Nikitą! To świetna okazja, by wnieść do Twojego tańca coś więcej :) Zapraszamy w każdy poniedziałek o 20:10 do Salsa Libre!
Więcej
Bachata Dips&Tricks open - crash course Ola & Nikita 8.08

Bachata Dips&Tricks open - crash course Ola & Nikita 8.08

Poznałeś już podstawy, zasmakowałeś pierwszych practisów i jesteś gotowy na nowe bachatowe wyzwania? Już w niedzielę 8.08 zapraszamy na wyjątkowy crash course Dips&Tricks, który udoskonali Twoje socialowe skille, rozwinie kreatywność i pozwoli zabłysnąć na parkiecie. Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy Aleksandra Kowalczyk & Nikita Bubnov. Nie trać czasu i zapisz się na crash course już dziś!
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...