Ola Adamiak
Ola Adamiak

Pierwsze taneczne kroki stawiała na sali baletowej jako mała dziewczynka, nie trwało to jednak długo, bo szybko trafiła na taniec towarzyski, a następnie przeniosła się do Krakowa i rozpoczęła swoją przygodę z salsą on2. Obecnie tancerka wielu stylów, z których nieustannie czerpie inspiracje, jednak to salsa liniowa jest jej największą pasją, którą nieustannie rozwija ucząc się od najlepszych tancerzy międzynarodowej sceny.

Od 2018 roku także instruktorka - początkowo w krakowskiej szkole tańca Krambo Dance gdzie prowadziła zajęcia regularne, warsztaty oraz występowała z formacją  Krambo Dance na lokalnych i zagranicznych festiwalach, obecnie prowadzi zajęcia regularne w Warszawie stawiając nacisk na technikę, lekkość i płynność ruchu, jednocześnie pokazując że z tańca można czerpać prawdziwą przyjemność.

O swojej pasji mówi: "Salsę w stylu on2 uwielbiam przede wszystkim za za magię i płynność ruchu oraz bogactwo możliwości, w których można odkrywać i wyrażać siebie.. W tym stylu każdy taniec jest inny, więc zwyczajnie.. nie można się nim nigdy znudzić!".
Wideo z Ola:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...