Oliwia Forma
Oliwia Forma

Oliwia swoją karierę taneczną rozpoczęła już w wieku 9 lat. Wcześniej próbowała swoich sił w gimnastyce artystycznej oraz w tańcach współczesnych, lecz dopiero taniec towarzyski stał się jej pasją na kolejne 10 lat.

W ciągu tego czasu miała okazję uczyć się od najlepszych światowych tancerzy i trenerów oraz startować w niezliczonych turniejach.

W 2016 roku Oliwia rozpoczęła swoją przygodę z salsą liniową, a nieco później z bachatą.

Brała udział w festiwalach takich jak El Sol Salsa Festival, Bachaturo czy BachataDay, ucząc się od najlepszych par świata tanecznego. 
W 2017 roku rozpoczęła prowadzenie zajęć w parach oraz zajęć lady styling w obu tych stylach w szkole tańca La Clave w Katowicach.

Jej zajęcia łączą technikę z emocjami i zabawą, a doświadczenie w tańcu zarówno turniejowym, jak i socialowym, pozwala jej na prawidłowe rozwijanie umiejętności swoich kursantów.
Co ważniejsze, Oliwia zaraża pasją i energią, dzięki czemu każde zajęcia stają się motywacją do rozwoju.

„Taniec jest dla mnie możliwością wyrażania siebie i swoich emocji, a jednocześnie momentem, w którym możemy stać się, kim chcemy. Jest czymś, co każdego dnia dodaje mi energii w każdej dziedzinie życia.”

Oliwia uważa również, że sekretem do sukcesu w tańcu (i nie tylko) jest ciągłe pozostawanie uczniem, więc nie przestaje szkolić się i rozwijać w różnych stylach tanecznych.

Wideo z Oliwia:
Kursy, które prowadzi Oliwia:
Zobacz ostatnie newsy dla Oliwia:
Oferta dla tańczących bachateros

Oferta dla tańczących bachateros

Amigos Bachateros! Dla wszystkich fanów bachaty tańczących już od pewnego czasu i chcących się dalej rozwiajać zbieramy w jednym miejscu pełną listę kursów bachatowych na poziomie od P-open w górę, które ruszają w nowym sezonie - październik 2022.
Zapraszamy serdecznie!
Więcej
Bachata P-open Sambor & Forma - regularne zajęcia

Bachata P-open Sambor & Forma - regularne zajęcia

Ogromne doświadczenie instruktorskie, wyjątkowy klimat, przystępnie wytłumaczona technika, masa zabawy i mnóstwo nowych umiejętności - wszystko to, i wiele więcej, znajdziesz na zajęciach Sambora i Formy! We wtorki o 18:00 od 04.10 poprowadzą oni dla Was kurs zmysłowej bachaty na poziomie P-open. Zajęcia dedykowane są osobom z poziomów P3/P4. Zapraszamy do zapisów!
Więcej
Bachata poziom P4 Forma & Sambor 06.10

Bachata poziom P4 Forma & Sambor 06.10

Amigos! W czwartki o 20:10 zapraszamy wszystkie osoby znające dobrze podstawy bachaty do dalszego rozwoju w ramach intensywnych zajęć (2x60min.) na poziomie P4. Kurs poprowadzi dobrze Wam znany team instruktorski: zjawiskowa Oliwia Forma i utalentowany Dominik Sambor. Zajęcia odbywają się w godzinach 20:10-22:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zapisy na kurs obowiązkowe. Do zobaczenia :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...