Paulina Turska
Paulina Turska

Paulina Turska to urodzona na Gdyni animowana burza organicznego ruchu połączona z czystą pasją do jej rzemiosła. Tańczy od czasów, gdy w Gdyni została otworzona szkoła „The Salsa Kings”, ale prawdziwe zauroczenie w salsie przeżyła po spotkaniu z tancerzami na Warsaw Salsa Festival. W 2014 wyemigrowała do USA i przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie wkrótce zaczęła profesjonalnie tańczyć w grupie legendy Franklina Diaza, stając się jego główną uczennicą.

Międzynarodowy tancerz i choreograf, Paulina jest entuzjastą ruchu duszy, którego celem jest rozwijanie i kultywowanie umysłów artystów poprzez wysokiej jakości edukację i wyższe wykształcenie.


Jej praca trenerska została doceniona przez Tiffany&CO, wielu producentów filmowych asystując im w trakcie ich nominacji do rozdania Oscarów, a także przez agencje modelingowo/aktorską „Bicoastal Mgmt”, z którą podpisała kontrakt w lipcu 2019 i udało jej się sukcesywnie przejść 3 audycję. Paulinę można zobaczyć w filmie „Kobiety Mafii”, reż., Patryka Vegi wraz z Piotrem Stramowskim, którego przygotowywała do sceny tanecznej. Obecnie Paulina podróżuje po różnych zakątkach świata, uczy salsy i uczęszcza na treningi z baletu i salsy.

Edukacja:
Lee Strasberg Institute, 2019
Actors Connections 2018-2019
Broadway Dance Centre - 2014-2019
Franklin Diaz company.
Licencjat. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Credits:
You Can dance 5 edycja
Got To Dance 3 i 4 edycja - finał i casting.
II World Salsa Champion Solo, 2013
Wideo z Paulina:
Kursy, które prowadzi Paulina:
Zobacz ostatnie newsy dla Paulina:
Latin Concept by Paulina Turska 12.07

Latin Concept by Paulina Turska 12.07

Salsa Libre is proud to present a wonderful training program for salsa dancers designed by the one and only Paulina Turska
If you are a salsa dancer and you want to:
• increase your range of motion and flexibility,
• gain the maximum control of your bodymovement
• get inspired and find your own goals for continuous development... Latin Concept is for you! Join Paulina's interactive online class weekly, every Sunday 5:30 pm (Central European Time).
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...