Piotr Koziołkiewicz

Taneczny podróżnik, wulkan energii, a przy tym pasjonat muzyki bachatowej! Skupia się na pozytywnych emocjach, dobrej zabawie i komforcie dla obu stron w tańcu socjalowym. Wierzy w to, że taniec jest niewerbalnym językiem dlatego koncentruje się na komunikacji w parze poprzez ruch. Jego specjalizacja to bachata sensual znana z płynnych ruchów i mocnego akcentowania w zgodzie z muzyką. Mimo, że uczy głównie socjalowego podejścia do tańca (bo uwielbia chodzić na imprezy latynowskie ze znajomymi), ma doświadczenie w przygotowywaniu choreografii scenicznych i układów pod videoklipy stąd prowadzi też warsztaty kształcące pod tymi kątami. Obecnie jest instruktorem Salsa Libre i okazjonalnie uczy na warsztatach i zajęciach w innych miastach (Katowice, Gdynia).

Tańczyć zaczął w Warszawie od salsy liniowej (LA). Szybko przerzucił się na bachatę sensual i dalej kształcił się w stolicy. Przełomem był grudzień 2013 roku i warsztaty Daniela y Desiree, które otworzyły mu myślenie na taniec i nurty niedostępne na lokalnym rynku. To zaprowadziło Piotrka do hiszpańskich instruktorów, głównie Korke y Judith oraz Luisa y Andrei. Po uczestnictwie w ponad pięćdziesięciu (sic!) zagranicznych festiwalach (w tym czterokrotnie na prestiżowym Sensual Week w Cadiz) i takiej samej liczbie warsztatów w Polsce postanowił zacząć się dzielić zdobytą wiedzą z innymi.

Piotrek uwielbia rywalizować i nagrywać filmiki taneczne. Wielokrotnie występował publicznie ze swoimi choreografiami (również za granicą, np. w Reading w Wielkiej Brytanii) i brał udział w kilkunastu projektach choreograficznych (m.in. cieszące się dużą popularnością warszawskie flashmoby). Wywalczył trzecie miejsce w Warsaw Bachata Social Competition w 2016 i 2019 roku. Obecnie jest warszawskim coachem projektu Luisa & Andrei w ramach grupy Sensual Fellows.

W wolnym czasie uwielbia debatować z przyjaciółmi przy piwie, interesuje się fizyką teoretyczną i poszukuje rozwoju w różnych stylach (regularnie uczęszcza na zajęcia z reggaetonu, hip hopu i modern jazzu). Ciągle podkreśla, że jest zabiegany i to dlatego się spóźnia – nie dajcie się zwieść, on po prostu uwielbia spać ;) Na zajęciach uczy przez dobrą zabawę z humorem nacechowanym dystansem do samego siebie. Co to dokładnie znaczy? Przyjdźcie i sprawdźcie sami!
Wideo z Piotr:
Kursy, które prowadzi Piotr:
Zobacz ostatnie newsy dla Piotr:
Bachata S-open Sensual Dips - Magda & Piotr od 9.06

Bachata S-open Sensual Dips - Magda & Piotr od 9.06

Z bachatą sensual jest jak z jedzeniem czekolady - z każdą chwilą chcesz więcej! ;) Jak zrobić, że to więcej było czymś innym, niż tylko powtarzaniem tego co znasz? Jak uzyskać ciekawy pomysł na kombinacje, a przy tym utrzymać naturalność w dynamice pary? Sensual dips! Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszamy 9.06 o 21:15 na cykl zajęć z Magdą i Piotrem!
Więcej
Bachata P3 Magda & Piotr 9.06

Bachata P3 Magda & Piotr 9.06

Znasz podstawy bachaty i chcesz kontynuować intensywnie dalej?! Już od wtorku 9.06 zapraszamy wszystkie osoby dobrze znające podstawy na kurs zmysłowej bachaty na poziomie
P3
, który poprowadzą fantastyczni instruktorzy 
Magda Glińska & Piotr KoziołkiewiczZapraszamy na zajęcia we wtorki o 17:00. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...