Rafał Witkowski
Rafał Witkowski

Rafał Witkowski spotkał się z tangiem jako muzyką i tańcem w 2002 roku. Od 2005 roku zaczął uczęszczać na regularne kursy i zajęcia indywidualne w Warszawie. Od 2008 roku uczestniczy w warsztatach z udziałem nauczycieli z Argentyny i międzynarodowych festiwalach i maratonach tanga argentyńskiego w całej Europie.

W styczniu 2009 roku poprowadził swoje pierwsze zajęcia tanga w Warszawie. Od 2010 roku prowadzi zajęcia grupowe i lekcje indywidualne w Warszawie. W latach 2012 -2016 prowadził lekcje w Gdańsku, Bydgoszczy i Toruniu.

Od 2014 roku do dzisiaj prowadzi regularne kursy i warsztaty tanga w kilku warszawskich szkołach tańca. Od 2015 roku do dzisiaj prowadzi regularne cotygodniowe lekcje tanga w Poznaniu. W latach 2015-2018 prowadził warsztaty weekendowe w Berlinie, Budapeszcie, Kijowie i w Wilnie. W roku 2017 wystąpił razem z Ksusha Bondar na międzynarodowym Festiwalu Tanga Argentyńskiego w Kijowie. Od kilku lat pomaga przy organizacji  międzynarodowych maratonów tanga w m.in. Berlinie, Brukseli, Frankfurcie, Lipsku i Lizbonie.

W tangu najbardziej ceni wykorzystanie techniki świadomości ciała i aktywnego kontaktu z partnerem do swobodnej improwizacji w muzyce.
Kursy, które prowadzi Rafał:
Zobacz ostatnie newsy dla Rafał:
Tango od podstaw crash course weekendowy 9-10.05

Tango od podstaw crash course weekendowy 9-10.05

Mamy to! Już 9-10.05 zapraszamy Was na weekendowy crash course tanga To idealna okazja by w kilka godzin nauczyć się podstaw nowego tańca, zdobyć unikalne doświadczenie w komunikacji ciałem a przy okazji poznać ciekawych ludzi. 6h zajęć na Żelaznej 59 poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie Aleksandra Nowak
Rafał Witkowski
Więcej
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...